HONOR BAND 6

Máte chytrý náramek HONOR Band 6? Okamžitě si zapněte tuto funkci. Může vám zachránit život

  • Náramek má dlouhou výdrž a velký AMOLED displej
  • Nově vám změří okysličení krve (SpO2) po celý den
  • Aktualizace rozšiřuje také nabídku sportovních aktivit

V loňském roce uvedený fitness náramek HONOR Band 6 dostává v Česku novou softwarovou aktualizaci a tedy ještě lepší zdravotní vychytávky.


Nepřehlédněte: HONOR 50 se kamarádí s Googlem, ale je znovu ve slevě. Není o něj zájem?


V dnešní době nenahraditelný společník nejen pro všechny profesionální sportovce, ale i pro ty, kdo chtějí mít přehled třeba jen o spálených kaloriích, nebo o svém základním zdravotním stavu.

Řeč je o chytrých hodinkách anebo odlehčené variantě v podobě fitness náramku. Ten je oproti hodinkám obvykle mnohem lehčí a tak méně překáží na zápěstí.

HONOR Band 6
HONOR Band 6. Zdroj: se souhlasem HONOR

Monitoring okysličení krve po celý den a více aktivit

Před několika měsíci uvedený HONOR Band 6 právě teď přichází s novým updatem. Díky aktualizaci můžete například monitorovat míru okysličení krve po celý den a náramek vás také upozorní, pokud by byla hladina příliš nízká.

Rapidní úbytek kyslíku v krvi může být kritický pro každého z nás, odhalí potíže s dýcháním, nebo celkové rychlé zhoršení zdravotního stavu a ve výsledku tak může zachránit život.

Po aktualizaci Band 6 rozšiřuje také nabídku sportů, u kterých vám pomůže s naměřením přesných hodnot. Nově můžete vybírat až z 95 různých indoorových (vnitřních) či outdoorových (venkovních) aktivit.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem společnosti HONOR.

Total
1
Shares