Mapy.cz lidem nově nabídnou funkci alternativní trasy

  • Mapy.cz mají novou funkci alternativní trasy
  • Dostupná je pro PC a mobilní systémy Android a iOS

Oblíbené Mapy.cz rozšiřují nabídku dopravních informací o možnost plánování alternativní trasy. Uživatelé tak mají na výběr až ze tří různých cest, které je dovedou do stanoveného cíle. Funkce je v aplikaci dostupná jak na počítači, tak i v mobilních zařízeních pro operační systémy Android a iOS.

K cíli obvykle nevede jen jedna cesta

Možnost výběru ze dvou až tří tras má lidem pomoct při orientaci na cestě a případně je může inspirovat vydat se autem nebo pěšky trochu jiným směrem než obvykle. Můžou si tím zpříjemnit obvyklou trasu do práce nebo na chatu. Nová funkce v rámci plánování tras je uživatelům dostupná pro všechny druhy dopravy a přepravy.

Alternativní trasy v Mapy.cz | foto: Mapy.cz

„Chceme dát lidem možnost vybrat si tu nejvhodnější cestu podle svých preferencí, nebo alternativní trasu doporučíme uživatelům sami na základě aktuální dopravní situace, na kterou výběr cesty také reaguje,“ říká Jakub Faifer, produktový manažer Mapy.cz.

Mapy.cz mají statisíce uživatelů

Služba Mapy.cz svým uživatelům poskytuje aktuální dopravní informace a umožňuje vyhledat atraktivní místa v jejich okolí, poskytuje tipy na zajímavé výlety, ať už pěšky, na kole, nebo autem. Samozřejmostí je i doporučování nejbližších restaurací, hotelů nebo zastávek městské hromadné dopravy.

Total
43
Shares