Mapy.cz

Mapy.cz dostanou špičkové panoramatické snímky

  • Už v létě začnou české Mapy.cz nabízet nejkvalitnější možné panoramatické snímky
  • Umožní to uzavření spolupráce mezi firmami Seznam.cz a Cyclomedia

„Velmi nás těší, že našim uživatelům budeme moct prezentovat data v nejlepší dostupné kvalitě,“ říká Robert Drozda, ředitel divize Služeb Seznam.cz, a dodává, že snímkování začne v květnu a na první výsledky se uživatelé mohou těšit už v létě.


Psali jsme: Mapy.cz přímo v automobilu, díky podpoře Android Auto


Výrazně kvalitnější panoramatické snímky

Flotila vozidel Cyclomedia vybavená kamerovým systémem a dalšími senzory bude snímat území celé České republiky. „Už letos získáme fotografie a data třetiny silniční sítě našeho území a více než dvaceti největších měst,“ uvedl Jan Kunz, produktový manažer Mapy.cz.

Nejkvalitnější snímky i v dalších službách

Kvalitní a geograficky přesně zaměřené sférické snímky veřejného prostředí společnosti Cyclomedia začne Seznam.cz využívat nejen v aplikaci Mapy.cz, ale i v dalších službách, jako jsou třeba Firmy.cz nebo Sreality.cz. Nasnímaná data Seznam využije i při dalším zlepšování navigace, včetně dopravních informací.

„Zobrazíme lepší kvalitu panoramatických fotografií například u profilů objektů registrovaných v katalogu Firmy.cz nebo panoramu okolí u nemovitostí na portálu Sreality.cz,“ upřesnil Kunz.

Total
0
Shares