Google Pixel Watch

Známe nové detaily hodinek Pixel Watch! Baterii může Samsung závidět

  • Máme další detaily ohledně Pixel Watch
  • Přinášíme vám ucelenější přehled  výbavy
  • Hlavní slovo má  především baterie

Někdy na začátku dubna jsme vás informovali o tom, že má Google v přípravě další hodinky Pixel Watch. Doposud jsme vycházeli jen z kusých nástřelů. Tentokrát je to jinak. Známe jejich vzhled i výbavu. Důraz je kladen především na baterii, která bude lákadlem číslo jedna!


Nepřehlédněte: Google Pixel Watch jsou na spadnutí. Víme, jak budou hodinky vypadat


Google Pixel Watch

Nové detaily přinesl magazín Android Central, který přišel s podrobnější výbavou hodinek. A ta je opravdu překvapující! Google do těchto smartwatch s 40mm ciferníkem implementuje velkou, 300mAh baterii.

Ta je o krapýtek větší než u konkurenčních Samsung Galaxy Watch4 (recenze). Podle informací budou hodinky hodně spoléhat na konektivitu. Samozřejmostí je perfektní provázanost zejména s telefony řady Pixel, skvělá implementace Google Asistenta a celá plejáda nejrůznějších senzorů.

Konektivita a umělá inteligence

Jisté je to, že pokud tomu tak bude, můžou Pixel Watch na trhu s chytrými hodinkami ještě pořádně zamíchat kartami. Cena, která by se mohla pohybovat někde mezi 300400 dolary, navíc nevypadá vůbec zle.

Více podrobností bychom se měli dozvědět na plánovaném eventu Google I/O, jenž by měl proběhnout ve dnech 11. – 12. 5. 2022. Jste zvědaví, čím dalším hodinky překvapí? Napište nám!

Zdroj náhledové fotografie: Maxwell Ridgeway, Unsplash (ilustrační)

Total
15
Shares