Huawei Nova 9

Málo světla? Žádný problém! Huawei Nova 9 fotí dokonale i za šera a za tmy

  • Huawei Nova 9 zamířil do českých obchodů
  • Na zadní straně má nadprůměrný fotoaparát, který sestává ze čtyř snímačů
  • Fotografiím v šeru a za tmy výrazně pomáhá integrovaný noční režim

Kdykoliv fotíte při slabém osvětlení, chcete dostat do snímku co nejvíce světla. Jednou z metod, jak fotky více projasnit a dosáhnout kvalitnějších výsledků, je použití nočního režimu. Pokud tak učiníte, fotoaparát pořídí rychle několik snímků s různou úrovní expozice a poté je pomocí umělé inteligence spojí do jedné fotografie.


Nepřehlédněte: 5 důvodů, proč si nový Huawei Nova 9 zamilujete


Špatná viditelnost skoro neexistuje

Huawei Nova 9 samozřejmě také integruje noční režim. Procházíte se večer parkem, městem nebo jste v tmavé místnosti? S Novou 9 máte v kapse vše, co potřebujete k dokonalému zachycení dané scény, i když je zdánlivě pohlcená šerem či tmou.

Huawei Nova 9 má skvělý fotoaparát

Smartphone Huawei Nova 9 je vybaven systémem Ultra Vision Camera na zadní straně. Systém zahrnuje 50Mpx hlavní fotoaparát se snímačem 1/1,56 palce, dále je zde 32Mpx přední fotoaparát, 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát, hloubková kamera a makro fotoaparát (od 4 cm). Díky poli barevných filtrů RYYB, které jsou exkluzivní pro smartphony Huawei, dokáže snímač zachytit více světelného příjmu než jiné foťáky telefonů, které používají snímač klasického uspořádání RGGB.

Huawei Nova 9
Huawei Nova 9 | foto: Huawei

V čem spočívá magie?

Pokud jste nadšenec do fotografování a nestačí vám jen základní výbava telefonu, bude procházení aplikace pro focení jednou z prvních věcí, které po zapnutí  Huawei Nova 9 uděláte.

Co tedy, pokud se zhorší světelné podmínky, nastavit?

Aktivujte aplikaci Fotoaparát a posuňte posuvník úplně napravo, než uvidíte položku „Noc“. Poté už stačí jen zamířit na místo, které chcete fotit, zmáčknout spoušť a telefon chvilku pevně držet v ruce, než danou scénu nasnímá a na pozadí obrázek spočítá a upraví umělá inteligence.

Výsledkem není nic jiného než detailně vykreslený snímek s minimem šumu, a to i za zhoršených světelných podmínek. Podívejte se níže na galerii, kde uvidíte, jak moc noční režim výsledné fotografie Huawei Nova 9 vylepšuje.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..