Mafia: Definitive Edition ukazuje tajemství a atmosféru města Lost Heaven

  • Na konci září vychází remake kultovní Mafie
  • Na hře pracuje studio Hangar 13
  • Nový trailer ukazuje město Lost Heaven

V září není očekávanější hry než je remake kultovní Mafie, který vychází už za několik týdnů pro počítače a konzole PlayStation 4 a Xbox One. A protože je gangsterka na spadnutí, tak tu máme další trailer.

Nové video se zaměřuje hlavně na samotné město Lost Heaven a všechny jeho unikátní prvky, jako je korupce, prohibice, přestřelky a vůbec na celkovou atmosféru 30. let uplynulého století.

„Na město Lost Heaven těžce dolehla velká hospodářská krize a zavedení prohibice v Americe znamená lukrativní obchodní příležitosti pro mafiány. Zločinecké rodiny Salieri a Morello bojují o kontrolu nad Lost Heaven, zatímco se pár poctivých policistů horko těžko snaží udržet pořádek. Skromný život těžce pracujícího taxikáře Thomase Angela se navždy změní, když se osudově zaplete s italskou mafií. Nyní dělá kšefty pro Dona Salieriho a získává respekt ve zločineckém podsvětí, ačkoliv jeho svědomí se snaží hlídat jeho ego,“ stojí v popisku hry Mafia: Definitive Edition.

Připomeňme, že za hrou, která u nás vyjde s českým dabingem i českými titulky, stojí studio Hangar 13, jenž na remaku pracuje posledních sedm let.

Mafia: Definitive Edition dorazí na pulty obchodů 25. září.

Total
25
Shares