Windows 11

Mafia: Definitive Edition nevyjde v původním termínu, nabere měsíční zpoždění

  • Hra vyjde až v září
  • Dostane lepší vizuální kabátek
  • Opět budeme žít silný příběh taxikáře Tommyho Angela

Pokud jste se těšili na brzké vydání titulu Mafia: Definitive Edition, musíme vás bohužel zklamat. Tvůrci ze studia Hangar 13 společně s distributorem 2K Games informovali, že hra nabere zhruba měsíční zpoždění.

Podle původních plánů měla Mafia: Definitive Edition vyjít 28. srpna. Remake kultovní české gangsterky se ale nyní odsouvá na 25. září. Co je důvodem? „Ačkoliv jsme hru původně chtěli vydat o měsíc dřív, čili 28. srpna, dotáhnout všechno do konce včas na datum premiéry začalo být kvůli probíhající globální pandemii COVID-19 čím dál náročnější a my v žádném případě nechceme ohrozit kvalitu zážitku,“ uvedli vývojáři.

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition vypráví příběh taxikáře Tommyho Angela, který se snaží protloukat americkým městem Lost Heaven v roce 1930. Jedné osudové noci je Tommy nucen pomoci italské mafii, následně nabere jeho život pořádné obrátky. Původní Mafia: The City of Lost Heaven vznikla v roce 2002 a kritiky byla vyzdvihována do nebes a označena za perlu mezi počítačovými hrami.

Zdroj náhledové fotografie: Windows / Unsplash

Total
0
Shares