Logitech StreamCam má být ideální web kamera pro tvůrce obsahu

Společnost Logitech dnes představila novou webovou kameru StreamCam určenou speciálně pro streamery a tvůrce obsahu. Novinka nabízí video s rozlišením Full HD při 60 snímcích za sekundu, rozhraní USB-C a flexibilní montáž.

Dle výrobce přednosti StreamCam vyniknou zejména při použití s programem Logitech Capture. Capture umožňuje využívat funkce StreamCam, které automatizují expozici, orámování a stabilizaci obrazu, takže se uživatelé mohou plně soustředit na vytváření co nejlepšího obsahu. „Kamera StreamCam vychází vstříc potřebám dnešních tvůrců obsahu a usnadňuje lidem sdílení jejich zájmů a zážitků s celým světem,“ řekla Delphine Donne-Crock, generální ředitelka společnosti Logitech pro oblast kreativity a produktivity.

Kamera StreamCam používaná s programem Logitech Capture nabízí mnoho funkcí, například:

– Rozpoznávání obličeje pro automatické zaostřování a expozici
– Inteligentní orámování s podporou AI
– Stabilizaci obrazu
– Svislé Full HD video, ideální pro prohlížení příspěvků na Instagramu a Facebooku na mobilním telefonu.
– Nastavení stereo/dual-mono zvuku pro nahrávání podle vašich preferencí.
– StreamCam je podporována také v aplikacích XSplit a Open Broadcaster Software (OBS).

Cena a dostupnost

Kamera Logitech StreamCam v bílém nebo tmavošedém provedení bude k dostání v České republice od dubna letošního roku za doporučenou cenu 3 975‬ Kč.
Spolu s uvedením StreamCam na trh bude vydána aktualizovaná verze programu Logitech Capture pro stávající zákazníky s přidanou podporou beta verze pro macOS. Nová verze nabídne tmavý režim, vylepšené scénické efekty, živé překrytí obrazu textem a další funkce.

Total
0
Shares