Myš Logitech Signature M650

Logitech Signature M650 je bezdrátová myš pro velké ruce, která šetří energii

  • Logitech představil novou bezdrátovou myš s ergonomickým designem
  • K provozu potřebuje pouze jednu baterii
  • Nabíjet ji budete pouze jednou za dva roky

Společnost Logitech přichází s novou bezdrátovou myší Signature M650, která padne do ruky pravákům i levákům, a je dostupná ve dvou různých velikostech (S/M a L). Mezi její přednosti patří také rolovací kolečko SmartWheel a tichá tlačítka s nastavitelnými funkcemi.


Nepřehlédněte: Dell XPS 13 Plus je designová lahůdka i super výkonný ultrabook


Signature M650 potřebuje jen jednu baterii

Značka Logitech rozšiřuje svou nabídku o zajímavou myš Signature M650. Vybavena je technologií SilentTouch, která prý snižuje hlučnost tlačítek o 90 procent. Klikání by tedy nemělo rušit kolegy při práci v kanceláři.

Kolečko SmartWheel pak oceníte hlavně při práci s dokumenty nebo během procházení webových stránek. Podle potřeby totiž umožňuje přesné posouvání po jednotlivých řádcích nebo rychlé listování.

Součástí výbavy myši jsou samozřejmě tři základní tlačítka a bezproblémové bezdrátové připojení je možné přes rozhraní Bluetooth Low Energy nebo USB přijímač Logi Bolt. Napájení zajišťuje jedna AA baterie s výdrží až dva roky.

Vhodná pro praváky, leváky i velké ruce

Signature M650
Signature M650. Zdroj fotografie: Logitech

Cena a dostupnost

Nová myš Logitech se vyrábí ve dvou velikostech, aby padla do ruky opravdu každému, a svým tvarem je vhodná i pro leváky. Funkce tlačítek se dají snadno měnit pomocí aplikace Logitech Options+ a výrobce zdůrazňuje také kompatibilitu s s operačními systémy Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS a Android.

Myš Signature M650 bude v České republice dostupná ještě během ledna za cenu 1 099 Kč.

Zdroj náhledové fotografie a fotografie v článku: se souhlasem společnosti Logitech

Total
0
Shares