Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Legendární Samsung se dočká nástupce. Bude to bytelný bagr s 5G

  • Odolná řada se dočká nástupce
  • Samsung do toho už brzy praští
  • Na co láká Galaxy Xcover Pro 2?

Odolné telefony mají svá specifika a rozhodně nejsou pro každého. Stran zpracování jim mnohdy není co vytknout. Chroupou prach, nevadí jim voda, pády stejně jako hrubší zacházení.

Hodně odolný Samsung

Ocení je zejména ti z vás, kteří pracují v lese, na pile, tykají si s truhlařinou, šplhají celé dny po stavbách nebo přitahují extrémní situace. Samsung už má nějaký ten pátek vlastní řadu odolných smartphonů Galaxy XCover. Nemusí se vám líbit, ale jedno je jisté: její zástupci jsou docela držáci.

Sám jsem jich měl v minulosti několik a můžu to potvrdit (přežili přejetí autem, pád ze střechy při odjezdu z parkoviště nebo z vysokého lešení atd.). Samo sebou, že takové telefony nejsou nesmrtelné, ale fakt snesou, i když jim pořádně naložíte.


Nepřehlédněte: Češi pozor! WhatsApp ukončuje podporu na těchto telefonech


Galaxy Xcover Pro 2

Letos by měl Korejec představit Galaxy Xcover Pro 2. Smartphone bude mít stále vyměnitelnou baterii, jestli vás napadlo tohle, také ikonické tlačítko, bytelný kukuč, velký Full HD+ displej, tělo z polykarbonátu, tvrzené gumové pláty a pevnou bradu s USB-C.

Rozměry? Server Zoutons spolu s tipérem @OnLeaks zmiňují hodnoty 169,5 × 81,1 × 10,1 milimetrů. Bude podpora MicroSD? Ano bude. Samsung ponechá i 3,5mm jack. Datum premiéry a cena? Bohužel, zatím nemůžeme sloužit, nevíme.

Zdroj náhledové fotografie: Jonah Pettrich, Unsplash (ilustrační)

Total
1
Shares