HONOR 90

Královská výbava s cenovkou kousek přes 9 tisíc! HONOR 90 je naposledy extrémně výhodný

Nový HONOR 90 zamíchal kartami v kategorii telefonů střední třídy. Do prodeje zamířil už na začátku minulého měsíce, i nadále ale zůstává extrémně výhodný, ovšem už jen poslední pár dní. Jeho cenu si totiž můžete stále ještě snížit o čtyři tisíce korun. Novinka vás tak vyjde jen na 9 490 Kč, což je za telefon s 200Mpx foťákem, 120Hz AMOLED displejem a špičkovým Snapdragonem 7 Gen1 přímo bezkonkurenční cenovka.


Nepřehlédněte: NASA vyšle sondu k asteroidu s kovy v ceně ekonomiky světa. Jeho bohatství dosahuje 10 000 kvintilionů dolarů


HONOR 90 zaujme hned dvakrát. Má nejenom velmi slušné parametry na telefon střední třídy, ale také je jeho koupě zpočátku extrémně výhodná. K telefonu totiž dostanete zdarma 10“ tablet Honor Pad X8, který si můžete buďto nechat, nebo speciálně u Mobil Pohotovosti ho rovnou proměnit na peníze a získat tak okamžitou slevu na telefon. Jedině na mp.cz pak k HONOR 90 dostanete navíc ještě bonus 1 500 Kč.

Honor 90
Zdroj: HONOR

Právě díky kombinaci těchto dvou slev ušetříte 4 000 Kč. Pro získání první slevy stačí na stránce mp.cz/honor90 nahoře přepnout na „Proměním dárek na peníze“. Pro získání slevy druhé resp. bonusu pak stačí, pokud při/po koupi HONOR 90 prodáte svůj starý smartphone, tablet či chytré hodinky. Slevy můžete aplikovat na obě varianty telefonu a dostanete se díky nim na bezkonkurenční ceny, a to i při nákupu na splátky už od 235 Kč měsíčně.

Právě vyšší varianta HONOR 90 je ještě o kus zajímavější, protože v této cenové kategorii nabízí nevídaně štědré 512GB úložiště spolu s 12GB RAM. I ostatní parametry telefonu jsou více než slušné. Kromě již zmíněného 200Mpx fotoaparátu, 6,7“ AMOLED displeje se 120Hz obnovovací frekvencí a výkonného čipsetu Snapdragon 7 Gen1 v edici Accelerated nabídne telefon také velkou 5000mAh baterii s podporou 66W nabíjení, 50Mpx selfie kameru, čtečku otisků prstů v displeji či unikátní design, zejména pak u varianty Diamond Silver.

Total
0
Shares