Koupit chytré telefony lze různě. U tohoto výrobce nově i za bitcoiny

  • Chcete chytrý telefon značky Nubia a vlastníte nějaké kryptoměny?
  • Zaplatit za nové zařízení můžete přímo na webu výroce

Značka Nubia, která vyrábí herní smartphony série Red Magic, chce být ještě blíže svým fanouškům, a tak oznámila, že za své produkty začíná přijímat platby v kryptoměnách.


Nepřehlédněte: Kam se hrabe Xiaomi. Nubia má špičkový telefon se 165W nabíjením


Nubia začala přijímat bitcoiny

„S radostí oznamujeme, že od 10. března umožňujeme používat kryptoměny jako platební prostředek na našich oficiálních stránkách (redmagic.gg),“ uvedli zástupci Nubie a dodali, že cílem společnosti je prozkoumat technologický svět ve všech jeho podobách. To zahrnuje kryptoměny, NFT a dokonce i Metaverse.

Aby bylo možné pomocí digitálních měn za mobily Nubia bezpečně platit, je použit Utrust, ekosystém založený na blockchainu. Mezi sedmi přijímanými tokeny je Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Utrust (UTK), Dash (DASH), Tether (USDT) a Elrond eGld (EGLD).

Red Magic 7 je herní modla

Nejnovějším produktem v portfoliu značky Nubia je model Red Magic 7, který klade důraz na vysoký výkon. Nepřekvapí, že ho tak pohání aktuálně nejvýkonnější procesor od Qualcommu, Snapdragon 8 Gen 1, který může být podle provedení doplněn až 18 GB RAM. Pro chlazení využívá telefon vlastní vestavěný větrák, který je na zadní straně viditelný a když se otáčí, upozorňuje na to jeho podsvícení diodami čtyř barev.

Cena Nubia Red Magic 7 by měla začínat zhruba na 650 eurech, tedy v přepočtu asi šestnácti tisících korunách. Za dané peníze dostanete také 6,8palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 165 Hz, nabíjení 5 000mAh baterie s výkonem 120 W (Čína), respektive 65 W (verze pro Evropu) a hlavní 64megapixelový fotoaparát.

Zdroj náhledové fotografie: Kanchanara / Unsplash

Total
0
Shares