Disney+

Konkurence pro Netflix je tady! V Česku dnes spustila provoz služba Disney+. V zásobě má enormní množství hitů

  • Disney+ je od dnešního dne k dispozici i v České republice
  • Běžné měsíční předplatné stojí 199 Kč, roční pak 1 990 Kč

Streamovací služba Disney+ je od dnešního dne dostupná i pro české uživatele. Cena měsíčního předplatného je 199 Kč, za rok pak lidé ve zvýhodněné akci zaplatí 1 990 Kč (ušetří tak 398 Kč). Předplatitelé získají přístup k exkluzivnímu obsahu z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic nebo Star.


Nepřehlédněte: YouTube nabízí oblíbené televizní seriály zcela zdarma. V Česku taky?


Tak jsme se dočkali. V Česku je dostupná Disney+

Netflixu a HBO Max na českém trhu možná brzy vyroste těžká konkurence. Od dnešního dne u nás totiž funguje streamovací služba Disney+. Předplatitelé se mohou těšit na seriály jako Boba Fett: Zákon podsvětí, Mandalorian či Moon Knight. K vidění je rovněž série Vetřelec, oscarové filmy Encanto a Cruella, různé Marvelovky a spousta zábavných animovaných pohádek.

Vysoké rozlišení a IMAX Enhanced

Stejně jako konkurence i Disney+ nabízí vysokou kvalitu obrazu (4K rozlišení) a možnost streamovat obsah až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, dále také podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů nebo možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavit dětský profil se zjednodušeným uživatelským rozhraním pro snazší vyhledávání a přístup k titulům pro nejmenší sledující.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash, zdroj: Disney+ tisková zpráva

Total
0
Shares