Apple Watch Ultra 2

Každé druhé prodané hodinky jsou ty od Applu! Novou sérii Apple Watch teď pořídíte za super peníze

Plánujete si pořídit nové Apple Watch nebo je chcete někomu darovat pod stromeček? Ještě to stíháte. U Mobil Pohotovosti totiž garantují doručení všech objednávek uskutečněných do 21. prosince, 15 hodin odpoledne. Navíc vám k nim teď přidají i příjemný výkupní bonus a dopravu zdarma.


Nepřehlédněte: Samsung vrací tisícovky v cashbacku. Galaxy Watch6 jsou teď absurdně levné


Apple drží v kategorii chytrých hodinek nekompromisně první místo. Podle analýzy společnosti Counterpoint se ukázalo, že téměř polovina všech prodaných chytrých hodinek ve 3. čtvrtletí tohoto roku byly právě hodinky od Applu.

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: Apple

Nové Apple Watch Series 9 se oproti minulým sériím dočkaly praktických vylepšení, a navíc i příjemně zlevnily. Nabídnou dvojnásobně jasnější displej, výkonnější čipset, 64GB paměti a super funkci Double Tap. Klasicky je pořídíte ve dvou velikostech, hliníkovém či nerezovým provedení a několika barevných variantách. 

Kromě deváté série Apple Watch byla v září představena i druhá řada odolných hodinek Apple Watch Ultra 2. Designově se oproti první řadě neliší, stále se lze spolehnout na titanové tělo a safírové sklo.

Nabídnou však hned několik funkčních novinek. Jas se zvýšil na brutálních 3000 nitů, hodinky dostaly nový výkonný čipset S9 SiP, který je až o polovinu rychlejší než u jedničkové generace.

Díky němu lze používat Siri pro všechny výpočty a úkoly přímo v hodinkách. Přibyly také sportovní režimy a vylepšené jsou i funkce pro potápěče. 

Za super peníze teď pořídíte i loňský oblíbený model Apple Watch SE 2 s parádním poměrem cena/výkon.

Kompletní nabídku Apple Watch najdete právě zde.

Apple Watch 9
Zdroj: Apple
Total
0
Shares