Kaktus

Kaktus za 200 korun dává 6 GB a neomezená data na sociální sítě

  • U Kaktusu za 200 Kč dostanete 6 GB a neomezené sociální sítě
  • Aktivovat speciální balíček můžete do konce května

Virtuální operátor Kaktus svým zákazníkům nabízí neomezená data na vybrané sociální sítě a k tomu dalších 6 GB na jeden měsíc za pouhých za 200 korun. Zkrátka však nepřijdou ani úplně noví zákazníci. Pro ně si virtuál připravil SIM kartu ze speciální edice, která obsahuje nejen uvedenou porci dat, ale i kredit sto korun.


Psali jsme: T-Mobile zjednodušuje pořízení eSIM, dostane se také k virtuálům Kaktus a mobil.cz


„Když jsme tuto limitovanou nabídku představili loni v prosinci, zájem zákazníků nás opravdu potěšil. Každý druhý mobilní surfař si zvolil právě tento balíček – 6 GB a neomezená data na sociální sítě,“ uvedl David Milota z Kaktusu, a dodal: „Navíc třetina z nich byli zákazníci, kteří internet v mobilu dosud vůbec nevyužívali.“

Jarní párty u Kaktusu

Balíček s 6 GB a neomezenými daty na sociální sítě (Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp)  si zákazníci mohou aktivovat až do 31. května. Za stejných podmínek pak mohou surfovat i v následujících měsících, dokud si balíček buď sami nezruší, nebo nebudou mít dostatečný kredit. Dobrou zprávou je, že nevyčerpané jednotky Kaktus převádí do dalších měsíců bez omezení.

V e-shopu operátora na nové zákazníky čeká speciální edice SIM karty se stejnou porcí dat – 6 GB a neomezená data na vybrané sociální sítě. V ceně SIM karty (200 korun) je nejen zapnutý balíček na první měsíc, ale i stokorunový kredit. SIM je možné objednat v e-shopu do konce května .

Total
5
Shares