Kaktus

Kaktus v prosinci naděluje: za 200 Kč dostanete 6 GB a neomezené sociální sítě

  • Pro stávající uživatele balíček 6 GB a neomezená data na sociální sítě za 200 korun
  • Pro nové zákazníky balíček na limitované edici SIM karet za 200 Kč včetně kreditu 100 Kč

S vánoční nabídkou přispěchal i virtuální mobilní operátor Kaktus, který má pro zákazníky balíček 6 GB a neomezených dat na vybrané sociální sítě za velmi pěkných 200 korun. Za tyto peníze dostanou nejen zmíněnou nálož dat, ale i 100korunový kredit k tomu. Stačí si speciální SIM kartu objednat v eShopu operátora od 1. do 31. prosince.

„Na konci července jsme výrazně vylepšili nabídku a zákazníci tak získali dvojnásobek dat za stejnou cenu. Speciálním Vánočním balíčkem chceme udělat radost hlavně těm, kteří nemohou být bez sociálních sítí. Od teď je mohou využívat zcela bez obav, že by jim data došla,“ říká David Milota, manažer zodpovědný za značku Kaktus, a upozorňuje: „Cena 200 Kč za 6 GB a neomezené surfování na sociálních sítích rozhodně také není k zahození.“

Kaktus a jeho vánoční nabídka
Kaktus a jeho vánoční nabídka, ilustrační | foto: kaktus

Vánoční balíček tak zahrnuje 6 GB plus neomezená data na sociální sítě: Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp. To vše za 200 Kč na 30 dnů. Aktivovat si jej mohou zákazníci až do 31. prosince 2020. Využívat jej ale mohou bez omezení i v následujících měsících, dokud si jej sami nezruší, nebo nebudou mít dostatečný kredit. Nevyčerpané jednotky Kaktus, který má více než 115 tisíc zákazníků, převádí do dalších měsíců bez omezení.

Více informací najdete na www.mujkaktus.cz.

Total
3
Shares