SazkaMobil

K nové SIM kartě od SAZKAmobilu získáte 1 GB dat zdarma

  • U operátora SAZKAmobil běží do konce října hned dvě akce
  • Noví zákazníci mohou získat 1 GB dat zdarma
  • SIM lze objednat online s poštovným zdarma

Virtuální operátor SAZKAmobil upozorňuje na své dvě slevové akce, které trvají až do konce října. Jako dárek na uvítanou dostávají noví zákazníci 1 GB mobilního internetu zdarma a zároveň stále běží sleva až 30 procent na datové balíčky.


Nepřehlédněte: Datujete výhodněji. SAZKAmobil zlevňuje datové balíčky až 30 %


SAZKAmobil spustil speciální akci pro nové zákazníky, kteří nyní mohou získat 1 GB dat zdarma k nově aktivované SIM kartě. Podmínky získání dat zdarma jsou jednoduché: stačí si zakoupit novou SIM a do týdne ji aktivovat. Poté jako poděkování získáte 1 GB mobilního internetu. Tato akce platí do 31. října.

Objednávejte SIM online, poštovné platit nemusíte

SAZKAmobil dále poukazuje na to, že SIM lze objednat přes e-shop SAZKAmobilu. Dorazí za vámi domů do tří dnů a poštovné hradit také nemusíte, je zdarma. SIM kartu je možné objednat na tomto odkazu.

A svůj první gigabajt mobilního internetu vyčerpáte, můžete až do konce října využít nabídku zlevněných datových balíčků o až 30 %. Ta platí jak pro majitele předplacených karet, tak i pro tarifní zákazníky. 1 GB lze nyní místo 100 korun pořídit za 70 korun, balíček 5 GB vyjde na 270 korun oproti původní ceně 350 korun.

SazkaMobil
SAZKAmobil zlevňuje až do konce října své nejoblíbenější balíčky mobilních dat

Data zdarma jako odměna za dobití

SAZKAmobil ale nabízí ještě jeden způsob, jak získat internet ve smartphonu zdarma. Při doplnění kreditu za aspoň 300 korun si zákazníci vybírají z Odměn za dobití. Mezi nimi nechybí například Levné volání a SMS za jednu korunu, Kredit 100 korun zdarma anebo právě 1 GB internetu zdarma.

Total
1
Shares