Galaxy S22+

Je to oficiální. Galaxy S22 dostane výrazně menší baterii

  • Galaxy S22 bude novou vlajkovou řadou 
  • Samsung opět představí trojici telefonů
  • Zatímco názvy jsou diskutabilní, baterie nikoliv

Samsung se sice může snažit sebevíc, ale únikům stejně zabránit nemůže. Tím spíš, čím více se blíží premiéra Galaxy S22, což je nová vlajková řada pro rok 2022. Díky všemožným střípkům posbíraným z celého světa máme hrubou představu, co nás nejspíš čeká a nemine. Všechny tři modely budou rozhodně povedené, přesto se výraznějších změn nedočkáme.

Galaxy S22 dostane menší baterii

Stejně jako letos jihokorejský podnik představí osvědčený trojlístek: základní “Es dvacítku”, větší Plus (též Pro) a vrcholnou verzi Ultra (též Note 22 Ulra) Z dostupných informací už známe i oficiální velikost baterií, a tohle se vám líbit fakt nebude. Oblíbený server Android Authority s odvoláním na SamMobile se totiž vytasil s překvapivou zprávou.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S22: v jakých barvách přijde do Čech?


Galaxy S22
Bude novinka vypadat právě takhle? Koncepty se různí

Galaxy S22 dostane akumulátor s kapacitou 3 700 mAh (rated 3 590 mAh), to je o celých 300 miliampérhodin méně než má Galaxy S21. Možná namítnete, že to přece skrz dobrou optimalizaci nemusí být až takový problém. Máte pravdu. Ale my se obáváme, že pakliže dáte novince “pokouřit” celodenní zápřah nezvládne.

Ve hře jsou i kompaktní rozměry

A teď ta příjemnější zpráva: šušká se, že se smrskne i velikost displeje. Základní model by měl dostat 6,06palcový displej a na výšku se dostat pod hranici 150 milimetrů, což ocení zejména milovníci kompaktních telefonů.

Total
0
Shares