Huawei Watch GT Runner

Jděte na běhání chytře s novými Huawei Watch GT Runner

Běhání umí být pěkná věda, když se do něj člověk pustí. K dosažení lepších výsledků pomůže měření řady faktorů, které ukazují nejen výkonnost. Aby bylo měření reálné a spolehlivé, je třeba mít pokročilé zařízení jaké třeba nové chytré hodinky Watch GT Runner.


Nepřehlédněte: Banka, sociální sítě i mapy – v Huawei Nova 9 SE najdete vše potřebné


Když lidé začnou běhat, většinou chtějí své pokroky sledovat a porovnávat. K tomu je ovšem zapotřebí mít po ruce zařízení, které uživateli nabídne vysoce přesné měření, obzvláště co se týká sledování zdravotního stavu či funkce GPS. Společnost Huawei proto uvedla na trh hodinky Huawei Watch GT Runner, které tyto nároky spolehlivě plní, a jsou tak vynikajícím pomocníkem pro všechny milovníky běhu – bez ohledu na to, zda se jedná o profesionála, nebo amatéra.

Přesné údaje za všech okolností

Během tréninku mohou mít na naměřené hodnoty vliv faktory jako je pot, pohyb, tělesná i venkovní teplota, držení těla, anebo vzdálenost mezi zařízením a pokožkou uživatele. Tento problém Huawei Watch GT Runner odstraňují díky inovacím v hardwaru a softwaru. Vychytávkou je tak například zakřivená spodní část hodinek, která se dokáže lépe přizpůsobit tvaru zápěstí, takže se hodinky nejen pohodlně nosí, ale jsou i vysoce spolehlivé.

Hodinky přichází s pokročilými technologiemi, jako jsou například TruSeenTM 5.0+ a Dual-Band Five-System GNSS, které zajišťují přesné monitorování srdečního tepu, zjišťování polohy a trasy, a poskytují tak profesionální a kvalitní zážitek z vašeho tréninku.

Co stojí za spolehlivou lokalizací

Technologie určování polohy může být u řady chytrých hodinek dostupných na trhu poměrně nestabilní. Zejména při běhu ve výše položených terénech nebo v místech s nestabilním signálem je zjišťování polohy často nepřesné a trasa běhu pak vypadá poněkud zmatečně. K tomuto problému dochází proto, že chytré hodinky určují polohu a vypočítávají uběhnutou vzdálenost na základě satelitního určování polohy.

Systém GPS, který se při lokalizaci používá nejčastěji, je zkratka označující americký Global Positioning System. Ovšem existují i další systémy jako například čínský Beidou, ruský Glonass, evropský Galileo a japonský QZSS – souhrnně označované jako pět největších satelitních navigačních systémů na světě. A v čem se skrývá to tajemství? Je to jednoduché. Čím více polohových systémů hodinky podporují, tím jsou přesnější. Huawei Watch GT Runner podporují těchto všech pět systémů a díky tomu mohou uživateli nabízet opravdu mimořádně přesné lokalizační služby.

Jak začít běhat s Huawei Watch GT Runner

Huawei Watch GT Runner si může užít každý běžec s jakýmkoli chytrým telefonem se systémem iOS či Android. Stačí, aby si uživatel stáhl aplikaci Zdraví, a hned může využívat všechny nástroje pro sledování zdraví a kondice, včetně dynamicky přizpůsobovaného tréninkového plánu.

Zdroj náhledové fotografie: Huawei oficiální tisková zpráva

Total
0
Shares