Huawei AppGallery

Jaké jsou nejstahovanější hry v obchodě Huawei AppGallery?

Není to dlouho, co společnost Huawei a její sesterská značka Honor musely začít hledat nová technologická řešení. Uběhl rok a máme i na našem českém a slovenském trhu mobilní telefony s vlastním obchodem pro aplikace. Jaké jsou nejstahovanější hry do telefonů z nedávno představeného aplikačního obchodu AppGallery?

Game of Sultans

Game of Sultans je nová RPG hra pro simulaci říše, ve které se můžete seznámit se životem sultána, krále Evropy a Středního východu. Každý detail byl vypracovaný tak, aby se hráči mohli ponořit do vzrušujících bitev, vojenské strategie i politických intrik.

Cut the Rope: Magic

Populární mobilní hra Cut the Rope se dočkala dalšího dílu, který má podnázev „Magic“. Jedná se o skvělý doplněk k stále populárnějším logickým hrám Cut the Rope. Úkolem každého kola je nakrmit roztomilou příšerku odsekáváním lan, na kterých visí dobroty. Tahle hra bude zaručeně bavit všechny věkové kategorie.

Nitro Nation: Drag and Drift

Pokud jste viděli film Rychle a zběsile, pak máte docela dobrou představu o tom, co vás v této hře čeká. Vaším úkolem je prosvištět rovinkou rychleji než protivník. Za vítězství, kterých dosáhnete, dostanete finanční odměnu, prostřednictvím které si váš automobil různě vytuníte, abyste i příště měli šanci zvítězit.

Flight Simulator Pro

Jsou hry, které mají za úkol přinést co nejvíce realistických vlastností a simulace. To nejlepší z obou žánrů přináší Flight Simulator Pro s obrovskou základnou oddaných nadšenců a leteckých fanatiků. Řekněte sami (bez ohledu na to, jaký žánr hrajete normálně), nemáte snad chuť na trochu vzduchoplavby? Třeba nad Prahou?

Klavírní magické dlaždice

Magic Piano Tiles je velice chytlavá postřehová hra, která udělá radost všem milovníkům hry na piano. V každém kole bude vaším úkolem mačkat klávesy ve správném pořadí a do toho vám bude hrát příjemná hudba. Ale pozor! Nesmíte se splést. Pokud se spletete, musíte hrát zase od znovu. Jaké nejlepší skóre nahrajete?

Všechny hry jsou nyní k dispozici v obchodu s aplikacemi AppGallery. Jaká hra vás baví nejvíc a jaké další hry byste uživatelům doporučili?

Total
0
Shares