TCL RayNeo X2

Jak se rychle naučit cizí jazyk? Tyhle chytré brýle to zvládnou za vás, stačí si je jen nasadit

  • Trápíte se učením cizích jazyků?
  • Neztrácejte naději!
  • Chytré brýle dokážou cizí řeč překládat v reálném čase

Když si je nasadíte, vypadají jako každé jiné brýle. Jenže pak se začnou dít věci. Díky nejmodernějším technologiím a umělé inteligenci vám umožní porozumět jakémukoli jazyku v reálném čase, aniž byste se museli cokoli učit. Zajímavé, že?


Nepřehlédněte: Samsung Čechům provětrá peněženky. U Galaxy S23 ceny možná zvedne až o 4 000 korun


Chytré nositelné brýle

Díky novým brýlím pro rozšířenou realitu budete brzy rozumět komukoli na světě. Nové TCL RayNeo X2 nabízí totiž živý překlad cizích jazyků v reálném čase. Výrobce schopnosti svého přelomového gadgetu demonstroval na veletrhu CES, který se v minulých dnech uskutečnil v americkém Las Vegas. 

Nejúžasnější funkcí nových brýlí TCL je integrovaný překladatelský nástroj, který umožňuje automaticky zobrazit titulky pro jakýkoli cizí jazyk, kterým se hovoří ve vašem okolí. Scott Stein ze serveru Android Authority brýle vyzkoušel na veletrhu CES 2023: „Nejpůsobivější (ukázkou) je nástroj pro překlad v reálném čase, který mi umožnil porozumět v místnosti člověku, který na mě mluvil čínsky,“ říká.

Protože RayNeo X2 podporují dioptrické čočky, můžete jimi nahradit běžné brýle a když na to přijde, využít jejich neuvěřitelné schopnosti za jakékoli situace. Kromě překladu podporují i navigaci, kdy namísto map v telefonu vše obstarají technologie, které údaje promítají přímo před vaše oči.

 

Není lepší se jazyk naučit?

Na brýlích se také zobrazují příchozí hovory a upozornění na zprávy. A to není vše. Integrovaná hands-free kamera umožňuje uživatelům vytvářet fotografie, videa a časosběrné snímky z osobitého pohledu první osoby. Třešničkou na dortu pak je ovládání hudebního přehrávače.

TCL RayNeo X2 vypadají jako fajn doplněk, ale zcela se na ně spoléhat asi nebude úplně moudré. Víme, že učení se cizímu jazyku zlepšuje paměť, multitaskingové schopnosti a hlavně obohacuje život tím, že nám umožňuje komunikovat s různými lidmi bez ohledu na technologie.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem TCL, zdroj: TCL, Daily Star

Total
0
Shares