iPhone

iPhony jsou teď za absolutně nejlepší ceny. Berte je, dokud jsou!

Chcete si koupit iPhone? Pokud jste i vy propadli kouzlu produktů s nakousnutým jablíčkem, chcete si nějaký model pořídit a ideálně ještě značně ušetřit, máme pro vás bezva tip. U Mobil Pohotovosti najdete v nabídce tisíce prověřených použitých iPhonů v top kvalitě, jak těch nejnovějších, tak i modely z předchozích řad.


Nepřehlédněte: Už jen tři dny pořídíte Xiaomi Redmi Note 13 extrémně výhodně. S bonusem, tříletou zárukou a dárkem dle výběru


Použité iPhony: Záruka na libovolný počet měsíců

U Mobil Pohotovosti najdete pouze plně funkční kusy, které jsou předem testovány zkušenými techniky. Nákupem navíc získáváte i dodatečnou jistotu v podobě půlroční záruky, takže můžete zařízení v případě potřeby reklamovat úplně stejně, jako nový telefon.

Záruku si můžete také prodloužit o libovolný počet měsíců. Jednoduše si je přikoupíte v košíku na e-shopu nebo záruku prodloužíte na kterékoliv z 13 prodejen Mobil Pohotovosti v České republice.

iPhone
Zdroj: MP.CZ

Ceny použitých iPhonů:

Garance bezpečného nákupu na mp.cz

Nákup použitého telefonu u Mobil Pohotovosti se jednoduše vyplatí. Nejen, že si díky obří skladové zásobě vybere každý, ale díky významné finanční úspoře ulevíte i své peněžence.

Za zlomek ceny totiž dostanete plně funkční zařízení se zárukou. Mrkněte na kompletní nabídku použitých iPhonů – najdete ji zde.

iPhone
Zdroj: MP.CZ
Total
0
Shares