PanzerGlass má nové příslušenství pro iPhone 13

iPhone 13 v obalu PanzerGlass přežije pád ze tří metrů

  • PanzerGlass má nové příslušenství pro iPhone 13
  • V obalu ClearCase SilverBullet přežije telefon pád ze tří metrů

Dánský výrobce PanzerGlass s uvedením nové řady telefonů iPhone 13 představuje nová krycí skla displeje i barevné obaly ClearCase Colors, které svými barvami odkazují na legendární počítače iMac z roku 1999.


Nepřehlédněte: iPhone 13 Pro v DxOMark: skvělý, ale fotí hůř než Mate 40 Pro+


PanzerGlass má nové příslušenství pro jablíčko

Nové obaly PanzerGlass ClearCase Colors pro iPhone 13 kombinují tvrzené sklo o tloušťce 0,7 mm a odolný TPU rámeček, který je zesílen v rozích, aby se telefonu, pokud by náhodou spadl na zem, nic nestalo.

Obal nejenže telefon dobře ochrání, ale díky různým barevným variantám mu propůjčí i stylový vzhled. Spojením skla a výše zmíněného TPU rámečku se 100% eliminuje žloutnutí oproti standardním obalům na trhu. Kromě nových barevných variant zůstává v nabídce i původní čirá, méně výrazná varianta.

Nové obaly PanzerGlass ClearCase Colors
Nové obaly PanzerGlass ClearCase Colors | foto: PanzerGlass

Nechtěný pád neznamená konec světa

V portfoliu výrobce nově nalezneme i ClearCase SilverBullet, což je nejodolnější PanzerGlass obal, který je tvořen polymetylmetakrylátem – materiálem, který je více známý jako plexisklo nebo akrylátové sklo a TPU rámečkem. V tomto obalu by iPhone 13 měl přežít i pád z více než tří metrů.


Nepřehlédněte: iPhone 13 Pro Max: 240 problémů, kvůli kterým telefon strhali


Nová krycí skla

Nabídku nového příslušenství pak uzavírají tvrzená skla, která i tento rok opět doznala značného vylepšení. Skla pro modely iPhone 13 jsou o 33 % odolnější proti pádům až do 2 metrů a mají o 33 % zvýšenou odolnost na hranách při tlakové síle do 20 kilogramů.

K dostání jsou jak klasická edge-to-edge skla, tak i skla v provedení privacy nebo s manuálním posuvníkem pro zakrytí přední kamerky včetně luxusní edice Swarovski. PanzerGlass nabízí i variantu s potlačením modrého světla (Anti-Bluelight) a se speciální úpravou, která zajistí lepší čitelnost displeje na přímém slunci (Anti-Glare).

Total
1
Shares