iPhone 11

iPhone 11 je teď nejvýhodnější iPhone. Zlevnil o tisíce a má 3letou záruku

iPhone 11 se stal jedním z nejprodávanějších iPhonů vůbec a jeho koupě stále dává smysl. Obzvlášť, vezmeme-li v potaz jeho nízkou cenu, která se téměř dorovnala na poslední generaci iPhonu SE. Nyní totiž iPhone 11 pořídíte jen za 13 290 Kč a jedině u Mobil Pohotovosti k němu navíc dostanete ještě prodlouženou 3letou záruku zdarma.


Nepřehlédněte: Odborníci bijí na poplach: V žádném případě nepoužívejte Facebook Messenger


Pořád super koupě

iPhone 11 má rozhodně stále co nabídnou a za současnou nižší cenu jde o skvělou vstupenku do světa Apple produktů. Nabídne například skvělý duální fotoaparát i s podporou nočního režimu, Face ID, voděodolnost IP68, dostatečný výkon díky čipu A13 Bionic a baterii se slušnou výdrží včetně podpory bezdrátového a rychlého drátového nabíjení.

iPhone 11
Zdroj: MP.CZ

iPhone 11 ve slevě a se zárukou 3 roky

Nově klesla cena iPhone 11 (64 GB) na 13 290 Kč a u iPhone 11 (128 GB) pak na 14 790 Kč. V obou případech jde o nejnižší ceny mezi českými autorizovanými prodejci a sleva platí na celou šestici barevných variant.

Pokud si ale telefon koupíte u Mobil Pohotovosti, získáte na něj ještě prodlouženou záruku na 3 roky zdarma jako dárek. A využít můžete také speciální program Koupíš, Prodáš, díky kterému výhodně prodáte svůj stávající telefon a nový iPhone 11 vás tak vyjde třeba jen na 388 Kč měsíčně.

Total
0
Shares