iPad mini 2021

iPad mini 2021: máte rádi želé? Tuhle chybu displeje musíte vidět

  • Na nedávné Keynote Apple představil nové produkty
  • Premiéry se dočkaly iPhony 13, Apple Watch i tablety
  • iPad Mini 2021 nově boduje ale z jiného důvodu

Zářijová Keynote se nesla v duchu monstrózních záběrů, přímo ukázkových klipových střihů a efektních přeletů (ano, Apple si zjevně oblíbil drony). Jenže, letos tomu tak nějak chyběla šťáva, takovéto “vžžžžžn” nebo “bang!”, které vás nadzvedne z kanape nebo ze židle. Nové iPhony 13 nejsou zlé, i když se klidně mohly jmenovat 12s a bylo by to vlastně logičtější. Těch změn není oproti loňsku zase tolik.

iPad mini 2021 – Skvělý? Jak se to vezme!

Už v našem minulém ohlédnutí jsme vás informovali, že příjemným překvapením tak paradoxně zůstal nový iPad mini 2021, u kterého Apple navýšil výkon, přidal (proč ne u všech produktů?) standardní USB-C konektor, vylepšil zadní kamerku a vůbec ho i z hlediska funkcionalit malinko vytunil.


Nepřehlédněte: Apple už nabízí iPhone 13, za nejlepší verzi si účtuje bezmála 50 000 Kč


iPad mini 2021
iPad mini 2021 | oficiální foto

Bohužel, co čert nechtěl, po prvních víceméně pochvalných recenzích přišla pořádná studená sprcha. iPad mini 2021 trápí tzv. želé efekt. V minulosti s tím měly například problémy některé telefony OnePlus. Jak to vypadá? Docela jednoduše: skrolujete obsahem na displeji, část se vám plynule posouvá po směru tahu prstu, zbytek se jako by zasekne a posunuje v trhavých sekvencích zpožděně.

Problém sužuje téměř všechny

Pozor! Nejde o nějaké zanedbatelné procento uživatelů. Podle informací, které máme k dispozici, to postihuje téměř všechny uživatele, kteří si iPad mini 2021 již zakoupili. Apple o problému ví a na nápravě pracuje. Ostatně, podívejte se sami.

Total
1
Shares