Internetová televize Kuki zařadila 4 nové kanály

Internetová televize Kuki zařadila 4 nové kanály. Stanici FightBox HD dává na měsíc zdarma

  • Kuki rozšiřuje svou nabídku programů
  • Po celý duben nabídne zdarma kanál FightBox HD

Teprve nedávno internetová televize Kuki rozšířila svou programovou nabídku na 160 TV kanálů, teď přidává další 4 stanice. Součástí televizních tarifů Kuki M, Kuki L a Kuki XL jsou nově polské programy TVP1, TVP2, Polsat a Super Polsat. Všichni zákazníci navíc mohou celý duben zdarma koukat na promo kanál FightBox HD, zaměřený na bojové sporty.


Nepřehlédněte: Na tyto nové telefony Xiaomi Redmi si počkejte. Míří do Česka s lepší výbavou než dražší konkurence


Kuki se rozšiřuje

Kanály TVP1 a TVP2 spadají pod polskou veřejnoprávní televizi a vysílají převážně zpravodajský, dokumentární nebo zábavný obsah. Polsat a Super Polsat jsou komerční stanice plné publicistických pořadů, reality show či seriálů a zahraničních filmů. V tarifech Kuki M a Kuki L budou všechny 4 kanály součástí volitelné nabídky, s tarifem Kuki XL k nim diváci dostanou přístup automaticky.

Internetová televize Kuki zařadila 4 nové kanály
Zdroj: Kuki

„Zákazníci si o polské TV kanály často psali, takže jsme do programové nabídky zařadili ty nejsledovanější. Programy v polštině byly součástí Kuki už před několika lety, teď se vrací zpátky na scénu a věříme, že si najdou své publikum,” řekl Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

Kuki navíc už na začátku března rozšířila své portfolio o ukrajinský kanál Ukraina 24, který poskytuje aktuální informace lidem prchajícím do Česka před válkou.

Duben ve znamení bojových sportů

Jako každý měsíc, i v dubnu si všichni zákazníci Kuki užijí jednu stanici na zkoušku zdarma (tzv. promo kanál). Tentokrát se jedná o kanál FightBox HD, který nabízí to nejlepší z boxu, kickboxu, wrestlingu, karate a dalších bojových sportů. Vysílá v anglickém jazyce a objevují se na něm soutěže a turnaje z celého světa.

Zdroj náhledové fotografie: Kuki oficiální tisková zpráva

Total
0
Shares