Google Play

Instalujte Google Play do telefonů Huawei a Honor za méně než 5 minut

  • Získáte možnost využívat aplikace od Googlu
  • Obchod Play nabízí mnoho kvalitních aplikací

Nové chytré telefony od Huawei a Honoru nemohou využívat služby společnosti Google. Chybí v nich tedy obchod Google Play a všechny populární aplikace, na které jsou uživatelé na západě zvyklí. Pro mnohé to představuje problém, jiní jsou spokojení a vystačí si s oficiálním katalogem AppGallery od Huawei a vyhledáváním Petal Search.

Během pár minut je hotovo

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí ve svém telefonu mít Google Play, určitě vám přijde vhod náš nový videonávod. V něm vám ukážeme, jak ho snadno dohrát do jakéhokoli telefonu Huawei a Honor. Jedná se o metodu GoogleSpace, od autorů nedávno populárního DualSpace. Nástupnická metoda je o poznání stabilnější a stejně jako v předchozím případě, instalace vám zabere pár minut.

Stahujte:

Mějte na paměti, že vše provádíte zcela na vlastní zodpovědnostAutor návodu ani provozovatel webu fonetech.cz nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které na vašem smartphonu či v softwaru mohou vzniknout. Instalací neautorizovaného a neoficiálního software se rovněž vystavujete bezpečnostnímu riziku. 

Total
6
Shares