Aplikace Beeper

iMessage přichází na Android. Stačí vám šikovná aplikace Beeper

  • iMessage je konečně i na Androidu
  • Aplikace Beeper spojuje 15 chatovacích aplikací do jedné

Zakladatel Pebblu Eric Migicovsky spustil zajímavou aplikaci pro Android, Windows a Linux, která se jmenuje Beeper. Nejedná se ale jen tak o ledajakou chatovací appku – spojuje totiž 15 různých sítí do jedné.

15 aplikací v jedné

Konkrétně Beeper nabízí podporu pro WhatsApp, SMS, Signal, Telegram, Slack, Twitter, Skype, Hangouts, Discord, Instagram, Messenger a především iMessage. Poslední jmenovaná služba je nativní součástí zařízeních Apple a v rámci Beeperu bohužel nefunguje zcela samostatně.

iMessage pro Android s háčkem

Abyste na Androidu mohli iMessage používat, musíte mít poblíž počítač Mac s nainstalovanou aplikací Beeper Mac, nebo jailbreaknutý iPhone s aplikací Beeper. Obě zařízení by pak sloužila jako most, kterým by se zprávy přeposílaly do vašeho telefonu s Androidem. Nu, o elegantním řešení tedy rozhodně nemůže být řeč!

Používání služby Beeper je zpoplatněno, a to částkou 10 dolarů měsíčně. Nejsou to úplně zanedbatelné peníze a pokud bychom mohli autorovali poradit, tak bychom mu doporučili, aby zlevnil. Požádat o přístup do Beeperu můžete zde.

Total
14
Shares