HyperX uvádí novou vlajkovou loď svých klávesnic, model Alloy Elite 2

  • RGB podsvícení
  • Bytelný kovový rám
  • 100% anti-ghosting
  • Cena 4 499 Kč

Nová herní klávesnice Alloy Elite 2 je založená na původním designu Alloy Elite a disponuje lineárními červenými spínači HyperX pro maximální výkon, životnost a 80 milionů stisknutí každí klávesy. Novinka má navíc speciální tlačítka na přepnutí uživatelských režimů, multimediální tlačítka a váleček pro snadné ovládání hlasitosti.

RGB podsvícení a program NGENUITY 

HyperX Alloy Elite 2 má po vzoru svého předchůdce světelnou lištu s LED podsvícením a plnou škálou RGB na každé části. RGB podsvícení je i pod každou samostatnou klávesou a je plně nastavitelné. Tlačítka pro přepnutí režimů pak nabízí možnost změnit úroveň podsvícení, profil podsvícení a přepnutí do herního režimu. Uživatelům je navíc k dispozici i průchozí USB 2.0 pro připojení dalšího zařízení, 100% anti-ghosting a plný N-key rollover.

Alloy Elite 2 | foto: HyperX

Alloy Elite 2 je jedna z plnohodnotných herních RGB mechanických klávesnic HyperX navržených pro maximální odolnost díky ocelovému rámu. Hráči si můžou kompletně upravit podsvícení díky programu NGENUITY a upustit uzdu své tvořivosti. Klávesnice má vestavěný paměťový čip na tři různé profily, mezi kterými můžou hráči snadno přepínat pomocí tlačítek na změny režimů. Do klávesnice si tak mohou uložit nejen profily s podsvícením, ale i nastavení herních režimů nebo funkcí makro. Klávesnice Alloy Elite 2 je kompatibilní s PC, PS4 a Xboxem One.

Dostupnost

HyperX Alloy Elite 2 je dostupná za doporučenou cenu 4 499 Kč na HyperX Online Shopu a u partnerských kamenných a online prodejců.

Total
12
Shares