Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro: Známe ceny a dostupnost v obchodech

  • Huawei představil nové chytré hodinky a bezdrátová sluchátka
  • Watch Fit mají obdélníkový vzhled a jsou levné
  • FreeBuds Pro nabízejí kvalitní ANC

Společnost Huawei představila chytré hodinky Watch GT 2 Pro a Watch Fit, které doplní produktovou řadu Watch. Mimo to zákazníkům nabídne i nová špičková bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro.

To nejlepší od Huawei

Watch GT 2 Pro (naše recenze ZDE) představují prémiové chytré hodinky v podání společnosti Huawei. Setkáte se u nich jen s těmi nejkvalitnějšími materiály a dokonalým zpracováním. Sklíčko hodinek je safírové a vyznačuje se vynikající odolností proti škrábancům, titanové tělo pak skvěle odvádí teplo a je maximálně odolné.

Zadní část z keramiky umožňuje hodinky nabíjet bezdrátově, a to nejen z přibalené magnetické nabíječky, ale také jakoukoliv jinou bezdrátovou nabíječkou nebo zpětným nabíjením z jiných zařízení. Hodinky navíc vydrží při plném nabití až dva týdny bez přísunu energie.

Kromě vynikajících fyzických charakteristik je Watch GT 2 Pro také funkčním vrcholem řady. Oproti předchozím modelům nabízí nejvyšší počet tréninkových režimů, mezi nejnovější přírůstky patří možnost detailního sledování výkonu při lyžování a při golfu. Fotografické nadšence potěší možnost využít chytrých hodinek namísto spouště fotoaparátu. Samozřejmostí jsou různé možnosti notifikací, hudební přehrávač, informace o počasí, měření okysličení krve a sledování stresu.

Termín zahájení prodeje je naplánován na 5. října a cena byla stanovena na 7 999 Kč. V rámci předobjednávek (od 23.9) k Watch GT2 Pro navíc dostanete zdarma bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i.

Nizká cena a dlouhá výdrž

Huawei Watch Fit kombinují tréninkové funkce s neobvyklým vzhledem, čtyřmi barevnými provedeními, vyměnitelnými pásky a více než 130 různými ciferníky, které můžete podle libosti měnit.

Baterie vydrží při běžném využití až deset dní a kromě toho Watch Fit zvládnou sledovat 96 různých sportů a podávat o nich podrobné informace prostřednictvím přidružené aplikace Zdraví. Využívají k tomu různé senzory včetně snímače měření okysličení krve a měření tepu.

Chytré funkce hodinek pak zahrnují i vestavěný GPS modul, hudební přehrávač, dálkové ovládání spouště fotoaparátu na chytrých telefonech Huawei, nebo funkci hledání spárovaného chytrého telefonu.

Cena hodinek byla stanovena na 2 999 Kč. V prodeji budou Watch Fit od 23. září.

Od konkurence je odlišíte

Freebuds Pro | foto: Huawei

Poslední novinkou jsou bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku a netradičnám designem. Od nich lze kromě výborného zvuku očekávat i dlouhou výdrž. Za FreeBuds Pro zaplatíte za 4 999 Kč.

Total
80
Shares