Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro dostávají novou aktualizaci. Obdrží HarmonyOS?

  • Watch GT2 Pro potěší nejen parádním designem, ale také skvělou výdrží baterie
  • Nyní tyto vymazlené hodinky dostávají nový update
  • Máme pro vás informace o tom, jak to vypadá s HarmonyOS

Aktualizace, která byla v uplynulých týdnech dostupná pouze v Číně, se před několika hodinami dostala i do Evropy, a to včetně České republiky a Slovenska. Nový firmware pro Huawei Watch GT2 Pro má označení 11.0.5.32 a velikost 78,98 megabajtu. Na nic nečekejte a instalujte.


Psali jsme: Recenze Huawei Watch 3 Pro: s HarmonyOS až na vrchol


Jak aktualizaci nainstalovat?

Jako první věc spárujte chytré hodinky s telefonem. Poté otevřete aplikace Zdraví (Health) a ve spodní části klikněte na položku Aktualizace firmwaru. Proběhne kontrola a pokud hodinky zjistí novou verzi, stačí kliknout na oranžové tlačítko aktualizovat. Firmware se stáhne, nainstaluje a nakonec se vaše Watch GT2 Pro zrestartují. Případně můžete také otevřít Nastavení ve vašich hodinkách a kliknout na položku Aktualizace softwaru.

Dostanou Huawei Watch GT2 Pro nový HarmonyOS?

Huawei Watch GT2 Pro jsou sice starší, přesto stále jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu. Mnoho jejich majitelů se v poslední době dotazuje, jestli také obdrží aktualizaci na zbrusu nový operační systém HarmonyOS, s nímž dorazily Huawei Watch 3 a Huawei Watch 3 Pro. Podle našich informací by hodinky nový HarmonyOS dostat měly. Bude to ale jediný starší model, pro který bude aktualizace dostupná. Prozatím však netušíme, kdy by se tak mohlo stát. Snad to Huawei stihne ještě do konce roku. Ale kdo ví. Majitele Watch GT2 Pro by to v každém případě jistě potěšilo.

Pokud vás nové Huawei Watch 3 Pro zajímají, přečtěte si naši recenzi. Pomůže vám v rozhodování, zda do nich jít, nebo tomu ještě nechat čas. A mimochodem, už během následujících dní nám do redakce dorazí i levnější a menší Huawei Watch 3.

Total
1
Shares