Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3 jdou proti Applu se sluchátky Freebuds 4i zdarma

  • Chytré hodinky Watch GT 3 jsou oficiálně v prodeji
  • Huawei je nabízí ve dvou velikostech (46 a 42 mm)
  • Přináší parádní výdrž i bohaté zdravotní funkce

Společnost Huawei posílá do prodeje své nové chytré hodinky s operačním systémem HarmonyOS. Huawei Watch GT 3 se snaží zaujmout spíše náročnější uživatele. V nabídce najdete pánskou i dámskou verzi.


Nepřehlédněte: Huawei Mate 50 Pro na exkluzivních renderech! Má 5G, HarmonyOS 3.0 i 200Mpx fotoaparát


Huawei Watch GT 3 specifikace

Konstrukce 45,9 × 45,9 × 11 mm42,6 gramu, odolnost: ano do 5 ATM
Řemínek kožený, umělý, vyměnitelný: ano (22 mm), zapínání: spona
Displej AMOLED, 1,43″ (466 × 466 px), tvar: kruhový
Operační systém HarmonyOS 2.1, kompatibilita: Android, iOS
Konektivita Bluetooth: 5.1, Wi-Fi: ne, mobilní sítě: ne, NFC: ne
Procesor Neupřesněno
Paměť RAM: 32 MB, vnitřní paměť: 4 GB
Baterie 455 mAh, rychlé nabíjení
Cena, dostupnost 6 890 Kč , prosinec 2021

Huawei Watch GT 3 jsou k dispozici ve dvou velikostech: pánská verze nabízí větší ciferník s 46 mm a váhou 42,6 gramu, dámská pak měří 42 mm a má hmotnost pouze 35 gramů.

Designem se obě varianty nápadně podobají tradičním analogovým hodinkám. Přední pouzdro Watch GT 3 je vyrobeno z nerezové oceli a zadní z polymerových vláken.

Huawei Watch GT 3 neutopíte

Vzhled rozhodně působí v praxi velmi luxusním dojmem, a to ať už se bavíme o kvalitě použitých materiálů či zpracování, což dokládá i voděodolná konstrukce do 5 ATM. Ovládání usnadňuje otočná korunka s haptickou odezvou umístěná na pravém boku.

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3 | foto: FONETECH.CZ

K chytrým hodinkám neodmyslitelně patří personalizované ciferníky, abyste si je mohli více přizpůsobit (ke stažení je více než 10 000 motivů) a také možnost vyměnitelného pásku. U Huawei Watch GT 3 si můžete vybrat hned z několika variant včetně nerezové oceli, koženého, nylonového, fluoroelastomerového a milánského, který byl exkluzivně navržen pro Watch GT 3 s 42 mm.

Osobní trenér na zápěstí

Pokročilých funkcí je k dispozici celá řada, zmiňme například monitoring spánku, tepu, hladiny stresu či kyslíku v krvi (SpO2). Připraveno je také více než 100 cvičebních režimů, včetně 18 profesionálních. Dvoufrekvenční určování polohy GPS zase poskytuje přesnější mapování geografické polohy.

Na rozdíl od Huawei Watch 3 (Pro) se nové Watch GT 3 ale zcela neobejdou bez chytrého telefonu, nepodporují totiž eSIM a ve výbavě chybí i Wi-Fi. Přesto si s nimi můžete zavolat, pokud jsou s chytrým telefonem spárovány přes Bluetooth. Zaujmout chtějí i výkonnou baterií, která vydrží fungovat až 14 dní na 46mm Watch GT 3 a 7 dní na 42mm hodinkách. Doplňme, že mají 32 MB operační paměti a 4GB úložný prostor.

V akci sluchátka Freebuds 4i zdarma

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 můžete objednat na e-shopu výrobce a jako bonus k nim dostanete zdarma bezdrátová sluchátka Freebuds 4i.

Total
1
Shares