Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 unboxing a první dojmy

  • Podívejte se na unboxing chytrých hodinek Huawei Watch 3
  • Testujeme celočernou variantu, která vypadá vážně skvěle
  • Cena Watch 3 začíná na 9 499 Kč

Zítra se v České republice začnou prodávat nové chytré hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro s operačním systémem HarmonyOS. Mezi jejich hlavní přednosti patří kromě precizního zpracování celodenní monitoring SpO2 a tepové frekvence, spousta sportovních režimů, propracované ovládání mechanickou korunkou nebo podpora aplikací třetích stran, neboť hodinky integrují obchod Huawei AppGallery.


Psali jsme: Recenze Huawei Watch 3 Pro: s HarmonyOS až na vrchol


Na našem webu jsme zatím testovali vrcholné provedení Watch 3 Pro, ale naší pozornosti neunikly ani základní Huawei Watch 3, které se nám paradoxně líbí ještě víc. Jsou menší, lehčí a v celočerném provedení vypadají vážně skvěle. Na rozbalení a spárování Huawei Watch 3 s telefonem se podívejte na videu níže. Pokud ale spíše pokukujete po modelu Huawei Watch 3 Pro, naši recenzi si můžete přečíst tady.

Sleva a sluchátka zdarma

Závěrem dodejme, že do dnešního dne Huawei na hodinky nabízí zajímavé slevy. Model Watch 3 s hnědým koženým řemínkem můžete mít v předobjednávce za 9 499 korun (sleva činí 1 000 korun), zatímco edice s černým tělem a černým gumovým řemínkem přijde také na 9 499 korun, ale sleva oproti běžné prodejní ceně činí pouze 500 korun. Základní verze modelu Watch 3 Pro s koženým řemínkem v předobjednávce stojí 9 999 (10 999 korun). Vrcholné provedení z titanu pak vstupuje do prodeje za 13 999 korun (běžná cena 15 999 korun). Jako dárek Huawei k hodinkám přidává zdarma bezdrátová sluchátka Freebuds 4i v hodnotě 1 700 korun, a to až do 25. července.

Total
6
Shares