Huawei AppGallery

Huawei vylepší své nejlepší notebooky a představí PC verzi obchodu AppGallery

  • Společnost Huawei dnes oficiálně odhalila datum konání tiskové konference, na které představí nové notebooky MateBook X a MateBook X Pro 2021
  • V kalendáři si zakroužkujte středu 13. ledna

Podle zákulisních informací Huawei letošní MateBooky vylepší začleněním nových procesorů Intel Core 11. generace s modernější grafickou kartu, aby počítače měly vyšší výkon a obstály u všech činností.

Úspornější a výkonnější hardware

Nový MateBook X má být vybaven procesorem Intel i7-1160G7, který má 4 jádra, podporuje osm virtuálních vláken a frekvence v Turbu dosahuje hodnoty 4,4 GHz. Spotřeba tohoto čipu se navíc pohybuje pouze mezi 7 až 15 W. Oproti procesoru i7-10510U, který se objevil v loňských modelech, půjde o značné vylepšení.

Webové AppGallery a prohlížeč pro PC

MateBook X Pro 2021 má v podstatě vypadat identicky, ale měl by si polepšit ještě výkonnějším procesorem a dedikovanou grafikou MX450. Kromě toho se očekává, že Huawei na tiskovce představí také webovou verzi svého katalogu s aplikacemi AppGallery, vlastní prohlížeč Huawei pro počítače a další aplikace, aby opět obohatil svůj rozvíjející se ekosystém a stal se zase o něco nezávislější na ostatních firmách.

Total
0
Shares