P40 Pro+ a EMUI 11

Huawei už testuje EMUI 11 na telefonech P40 Pro. Nadstavbu oficiálně představí příští týden

  • EMUI 11 už se testuje na telefonech P40 Pro
  • Huawei nadstavbu oficiálně představí příští týden

Společnost Huawei pilně pracuje na vývoji uživatelského prostředí EMUI v jedenácté verzi. Premiéru si nadstavba odbude na speciální vývojářské akci Huawei Developer Conference (HDC), která se uskuteční příští týden. Nejnovější verzi svého prostředí už ale firma testuje na aktuálním top modelu P40 Pro. Upozornil na to server Huawei Central.

V uplynulých hodinách vyšlo najevo, že v průběhu srpna získal od Wi-Fi Aliance potřebnou certifikaci model ELS-N04 (P40 Pro), na čemž by nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem telefon neběžel na Androidu 10, nad kterým byla nadstavba EMUI 11.

S EMUI 11 odbornou i laickou veřejnost Huawei blíže seznámí 10. září na vývojářské konferenci Huawei Developer Conference (HDC), kde ukáže i novou verzi HarmonyOS a HMS Core 5.0. Mezi hlavní novinky EMUI 11 má patřit vylepšený AOD displej, inovovaný režim Multi-Window a nižší nároky na použitý hardware; nová verze EMUI by se tak mohla dostat i na méně výkonné telefony a tablety.

Podle tipéra Digital Chat Station může být interní beta EMUI 11 spuštěna ještě během září. Konkrétní datum už ale neuvedl. V první vlně budou moci testovat majitelé telefonů P40 a P40 Pro.

Total
0
Shares