Chytré hodinky Huawei Watch 3

Huawei to neuhlídal. Takto vypadají utajované chytré hodinky Watch GT2 Pro

  • Huawei chystá nové smartwatch
  • Budou mít prémiový design a titanové tělo
  • Na trh dorazí ve dvou variantách

V září proběhne uvedení nových chytrých hodinek od Huawei. To víme s jistotou, neboť už nám přišla pozvánka na prebrifeing, kde se s novinkou a hlavně s funkcemi, které zákazníkům nabídne, budeme moct blíže seznámit. Jak budou nové smartwatch vypadat už víme ale s předstihem. Čínští tipéři totiž nikdy nespí.

Z obrázků je patrné, že design hodinek projde zásadní obměnou. Novinka vypadá lépe, elegantněji a dospěleji než například současný model Watch GT2. Tělo bude vyrobeno z titanu a na trh se dostanou provedení Clasic a Sport.

Obě verze Huawei Watch GT 2 Pro budou lákat na dvoutýdenní vydrž na baterii, odolnost vůči vodě ve výši 5 ATM, na měření kyslíku v krvi (funkce SpO2), nové sportovní režimy, GPS či vestavěný reproduktor, snadno tak s nimi přijmete i hovor. Hodinky bude možné dobíjet nejen kabelem, ale i bezdrátově, například telefonem P40 Pro.

O cenách a dostupnosti je zatím předčasné hovořit. My se s hodinkami Watch GT2 Pro ale seznámíme už za několik dní, tak snad poté budeme vědět víc.

Total
4
Shares