Huawei Servis Festival

Huawei Servis Festival nabídne prodlouženou záruku i slevu na opravu

  • Huawei přichází s akcí Huawei Servis Festival, která se rozhodně vyplatí
  • Zákazníkům přináší prodlouženou záruku i slevu na náhradní díly

Uživatele zařízení Huawei si užijí štědré září. Od 6. září až do 17. října totiž mohou v rámci Huawei Servis Festivalu využít speciální výhody, které pro ně značka připravila. Mezi ně patří prodloužení záruky o šest měsíců, sleva až 50 % na značkové náhradní díly, sleva na opravu mobilů a tabletů v hodnotě 20 % či výměna baterie už od 499 Kč.


Nepřehlédněte: Huawei MatePad 11 RECENZE: HarmonyOS předělá tablet na notebook


Huawei zákazníkům zpříjemní září

Ať už vaše zařízení potřebuje opravu, výměnu baterie nebo si jen budete chtít prodloužit záruku na telefon, Huawei Servis Festival je tu pro vás. Firma ho uspořádala jako poděkování pro své zákazníky, kteří dlouhodobě důvěřují jejím produktům. A co pro ně přichystala?

Huawei Servis Festival

Bezplatné prodloužení záruky o 6 měsíců

  • Prodloužená záruka platí pro všechny stávající i nové záruční uživatele chytrých telefonů Huawei. O prodloužení je možné požádat v aplikaci My Huawei App.

Slevu až 50 % na náhradní díly

  • Jedná se o speciální akci, kde si zákazník může vyměnit obrazovku, zadní kryt nebo základní desku u vybraných modelů za akční ceny. Za výměnu obrazovky tak zaplatíte od 1 399 Kč, zadního krytu od 999 Kč a novou základní desku pořídíte už od 1 499 Kč. Na náhradní díly dává Huawei až 90denní záruku.

Kupóny na opravu se slevou v hodnotě 20 %

  • Tyto kupony platí na nezáruční opravu v servisním středisku na Chodově po dobu 6 měsíců a vztahují se na všechny mobily a tablety.

Výměna baterie pro vybrané modely smartphonů

Total
0
Shares