Huawei MateBook 14 AMD

Huawei se chce stát počítačovým gigantem. K novým notebookům přidá dárek zdarma

  • Huawei posílá do prodeje čtyři nové notebooky
  • Ke každému naděluje hodnotné dárky zdarma
  • Nejdražší model začíná na 49 999 Kč, nejlevnější na 16 499 Kč

Od dnešního dne jsou k dostání na českém trhu všechny modely MateBooků společnosti Huawei pro letošní rok. V rámci zahajovací akční nabídky dává výrobce během srpna navíc ke každému zakoupenému notebooků hodnotný dárek.

Nadupaný stroj bez kompromisů

Řada MateBooků pro rok 2020 se vyznačuje celokovovým tělem, tenkými rámečky displeje, rychlým nabíjením a spolehlivou čtečkou otisků prstů ve vypínacím tlačítku. Vlajkovou lodí je Matebook X Pro (Recenze Huawei MateBook X Pro (2020): nadupaný notebook bez kompromisů), ten je primárně určen manažerům a technologickým nadšencům, kteří vyžadují výkon a velkou výdrž baterie ve stylovém těle. Jako dárek k tomuto notebooku Huawei dává chytrý telefon P40 Lite. Doporučená prodejní cena je 49 999 Kč.

Huawei MateBook 14 AMD
Huawei MateBook 14 AMD | foto: vlastní

Ideál pro teenagery

Pro studenty a další uživatele požadující kompaktní stroj připravila společnost Huawei MateBook 13. V porovnání s Matebookem X Pro je ještě o něco menší, ale zachovává si poměr stran displeje 3:2. Ten se hodí pro práci s kancelářskými aplikacemi a prohlížení webových stránek – vejde se na něj více užitečného obsahu na výšku než na běžné širokoúhlé displeje.

MateBook 13 se prodává do konce srpna v prodejní síti společnosti Datart a od začátku září bude dostupný i u dalších prodejců za cenu 21 999 Kč. Huawei navíc přidává k MateBooku 13 chytré hodinky Watch GT 2e.

Pro méně náročné

Další dva modely, MateBook D 14 a D 15, jsou určeny primárně pro malé podnikatele a domácí použití. Přestože jsou jejich displeje širokoúhlé a až o dva palce větší v porovnání s MateBookem 13, výkonově jsou s ním identické a velkou předností je jejich cenová dostupnost. K oběma modelům dostanou zákazníci jako dárek batoh, myš a sluchátka FreeBuds 3i. Doporučená cena MateBooku D 14 je 17 999 Kč a MateBooku D 15 je 16 499 Kč.

Total
0
Shares