Huawei připravuje vlastní Apple Watch, budou ale mnohem levnější

  • Cena Huawei Watch Fit by měla být příznivá
  • Představení proběhne v září
  • Na první pohled vypadají jako Apple Watch

Známý tipér @Sudhansu1414 upozornil na to, že společnost Huawei chystá kromě vlajkové řady Mate 40 také nové fitness hodinky s označením Watch Fit. Zaujmout mají nejen slušnou výbavou, ale i atraktivní cenou, jak prozradil náš zdroj, který má ke společnosti Huawei velmi blízko.

Huawei Watch Fit mají dorazit s AMOLED displejem obdélníkového tvaru s rozlišení 456 × 280 pixelů a úhlopříčkou 1,46 palce. Design bude podobný Apple Watch a tak se odlišovat se od vzhledu série Watch GT.

Huawei Watch Fit | foto: @Sudhansu1414

Obrazovka bude zároveň podporovat automatickou regulaci jasu, což napomůže lepší výdrži na baterii. Nové hodinky od Huawei bychom měli nabíjet jednou za deset až čtrnáct dní. V jejich výbavě nemá chybět GPS, kontinuální snímání srdeční činnosti, schopnost monitorovat spánek i sportovní aktivity, mikrofon pro uskutečňování hovorů nebo funkce SpO2, která má za úkol sledovat hladinu saturace kyslíkem v krevním řečišti. ¨

Huawei Watch Fit by měly stát 119 eur, tedy něco málo přes tři tisíce korun. K jejich oficiálnímu uvedení dojde v září, nejspíše na veletrhu IFA 2020.

Total
0
Shares