Huawei P50 Pro

Špičkový Huawei P50 Pro brzy zamíří do Čech. Dáte mu šanci?

  • Huawei P50 Pro se představil loni v červenci
  • Evropská premiéra je doslova na spadnutí
  • Její datum na Twitteru prozradil výrobce

Huawei P50 je vrcholná řada (základní model + varianta Pro) telefonů, kterou čínský podnik představil na konci července minulého roku. Jistě, nejen s ohledem na tehdejší události a obstrukce, které musela značka řešit, šlo jen o event pro domácí publikum.

Fantastický, ale bez Googlu

Jenže, podle posledních informací se karta obrací. Brand totiž pověsil na sociální sítě pozvánku na evropskou premiéru, která proběhne už čtrnáct dní v Německu. Jinými slovy, špičkový Huawei P50 Pro zavítá i do České republiky.


Nepřehlédněte: Xiaomi dělá zimní čistku. Z telefonů v tichosti zmizela další funkce


Huawei P50 Pro
Zdroj: oficiální foto se souhlasem Huawei

A co nabízí? Smartphone sází na perfektní pracování, super-jemný OLED displej s rozlišením 2 700 × 1 228 pixelů, nechybí skvělá 120Hz obnovovací frekvence, loňský vlajkový procesor Snapdragon 888 spolu s až 12 GB RAM a 512 GB vnitřní paměti.

Nejlepší fotomobil planety

Baterie má solidní kapacitu 4 360 mAh  s podporou rychlého 66W drátového i 50W bezdrátového nabíjení a za pozornost stojí i zadní fotoaparáty, které tento telefon vynesli až na absolutní vrchol populárního žebříčku DxOMark.

Ty jsou čtyři (50 + 64 + 13 + 40 Mpx) a cvakají fantastické fotky jak na běžícím pásu. Nicméně, komplikace z minulosti zůstávají: chybí 5G nebo Google podpora. Pokud o novince i tak silně uvažujete, poznačte si v kalendáři datum představení 26. 1. 2022.

Zdroj náhledové fotografie: oficiální snímek se souhlasem společnosti Huawei

Total
0
Shares