Huawei P40 Pro+ je v redakci. Ptejte se, co vás zajímá

  • Huawei P40 Pro+ je v redakci
  • Má mimořádný fotoaparát
  • Umí 10× beztrátový zoom
  • Potěší i další výbava

Do redakce dorazil dlouho očekávaný smartphone Huawei P40 Pro+. První telefon s desetinásobným zoomem (přiblížením) míří na nejvyšší mety. Jak svižný je telefon v kombinaci s operačním systémem Android 10, co zvládá a hlavně, jak fotí? Na to a na další vlastnosti se nás ptejte!

Hvězda fotomobilů

V redakci testujeme mnoho zajímavých ptoduktů, mezi ty nejzajímavější v poslední době bezesporu patří smartphone Huawei P40 Pro+. Oproti klasické Pro variantě se „plusko“ odlišuje přítomností pěti zadních snímačů (dva z nich jsou teleobjektivy), díky kterým se může pochlubit běžným 3× a navíc i doposud nevídaným 10× optickým zoomem.

Digitálně pak umí dosáhnout až 100× dechberoucího zoomu, přičemž zbytek fotovýbavy, tedy hlavní snímač, širokáč a senzor typu Time-of-Flight, je shodný s P40 Pro.

Kirin 990, 5G a dostatek prostoru

Svižné reakce operačního systému tu zajišťuje čipová sada Kirin 990 s podporou 5G sítí společně s 8 GB operační paměti. Uživatelské úložiště námi testovaného kusu má příjemnou kapacitu 512 GB. Je to zkrátka povedený telefon a jsme rádi, že redakce Fonetech.cz získala P40 Pro+ na otestování jako jedna z prvních v ČR.

V případě, že vás něco ohledně nového superphonu od Huawei zajímá, využijte diskuzi pod článkem. Vaše dotazy budeme průběžně zodpovídat.

Total
4
Shares