Valentýnská akce Huawei

Huawei na Valentýna naděluje! Smartphony, tablety i hodinky koupíte se slevou až 30 %

  • Od 1. do 14. února můžete vybírat z celého portfolia výrazně zlevněných výrobků Huawei od domácích routerů, přes chytré hodinky a sluchátka až po nejvyšší řadu telefonů a tabletů
  • Běžné internetové ceny se snížily až o 30 %.

Prvotřídní sluchátka a král Mate 40 Pro

Užitečným dárkem, který potěší nejen náročné hudební fanynky a fanoušky, ale i často telefonující manažerky a manažery, jsou FreeBuds Pro. Bezdrátová sluchátka oceněná v mnoha nezávislých testech poskytují nejen nerušený poslech, ale poslouží i jako dokonale odhlučněné handsfree pro telefonování i na těch nejrušnějších místech. Díky aktivnímu systému potlačení hluku okolí totiž odfiltrují lomoz vysavače i té nejrušnější dopravní křižovatky. FreeBuds Pro koupíte v rámci akce za 3 499 Kč (běžná cena 4 399 Kč).

Na telefonování, sledování filmů, ale i hraní her se hodí telefon P Smart 2021, který bude k mání za 4 499 Kč (běžně za 5 499 Kč). Nadupaný smartphone (v nezávislém testu DxOMark jej najdete na první příčce) Mate 40 Pro bude v prodeji za 27 999 Kč.

Huawei Mate 40 Pro
Huawei Mate 40 Pro | foto: vlastní

Psali jsme: RECENZE Huawei Mate 40 Pro: Google je minulost, jeho foťák je absolutní vrchol


Online výuka s šikovným tabletem

V době koronavirové pandemie možná vaši blízcí ocení i tablet, se kterým se lze jednoduše připojit například k online výuce nebo webovým seminářům. Exkluzivně pouze na e-shopu Huawei (huawei.cz) seženete od 4. února za 12 999 Kč osvědčený tablet MatePad Pro se 128GB pamětí. V uvedené ceně k němu navíc dostanete i stylus (M Pencil) pro pohodlné ruční psaní i kreslení a klávesnici, která zároveň slouží jako bezpečnostní obal přístroje. Běžná cena samotného tabletu bez příslušenství je přitom 15 990 Kč.

Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit | foto: vlastní

Nejvzácnějším darem je pochopitelně zdraví. To sice bohužel nikomu věnovat nedokážeme, ale chytré hodinky Watch GT 2 nebo třeba Watch Fit jej obdarovanému pomohou alespoň ohlídat. Oba modely monitorují například kvalitu spánku a úroveň stresu, stejně tak jsou spolehlivými průvodci prakticky pro jakoukoliv sportovní aktivitu.

Navíc umí měřit i okysličení krve (SPO2) a samozřejmě srdeční tep. Jako valentýnský dárek Watch GT 2 pořídíte za 3 399 Kč (místo obvyklých 4 899 Kč), Watch Fit pak vyjdou na 1 999 Kč (běžná cena 2 499 Kč).

Kompletní nabídku valentýnské akce od zlevněných routerů AX3 a AX3 Pro až po ucelenou řadu populárních MateBooků a přehled všech partnerů najdete na této adrese.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Valentýnská nabídka společnosti Huawei probíhá od 1. 2. do 14. 2. u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY, Quadrio a HUAWEI EXPERIENCE STORE. Od 4. 2. se přidá také HUAWEI STORE (huawei.cz). Slevy dosahují až 30 %. Kompletní přehled valentýnské akce u všech partnerů najdete na tomto odkazu.

Total
6
Shares