Huawei má pro školáky stylové telefony P40. Levnější nikdy nebyly!

  • Huawei zlevnil chytré telefony P40 lite a P40 lite E
  • Oba jsou nyní dostupné „za hubičku“

Společnost Huawei v rámci slevové akce Back to School připravila pro nové školáky i pro ostřílené veterány školních lavic dostupné a šikovné chytré telefony P40 lite a P40 lite E se zajímavou slevou.

Do konce září můžete oba tyto modely pořídit v obchodě Huawei s atraktivní slevou 16 procent, P40 lite vás tak vyjde na 5 999 Kč. Po přihlášení do zákaznického účtu můžete ještě navíc čerpat slevu 800 Kč na nákup v hodnotě nad 5 000 Kč, přičemž větší nákupy vám zpřístupní ještě větší slevy. P40 lite E vás vyjde na 3 999 Kč.

Dostupné modely řady P40 v kostce

Dostupné chytré telefony řady Huawei P40 mají společně designové prvky, díky kterým jejich nový majitel s přehledem udrží krok s dobou. Tělo s velkým displejem, minimálními rámečky a selfie kamerou ukrytou v rohu displeje jsou plně v souladu s posledními trendy v designu chytrých telefonů.

Z funkčního hlediska pak potěší i rychlé čtečky otisků prstů, umístěné v případě P40 lite na boku telefonu a u P40 lite E na zádech zařízení. Poslední výraznou společnou charakteristikou je pak kapacita baterie, která se u obou zařízení pohybuje kolem 4 000 mAh, což pohodlně pokryje nároky na celodenní používání.

Solidní základ pro nenáročné

Huawei P40 Lite E | foto: Huawei

Huawei P40 lite E nabídne v hlavním fotoaparátu trojici snímačů: hlavní s rozlišením 48 Mpx, druhý širokoúhlý má rozlišení 8 Mpx a posledním je 2Mpx senzor určený pro rozlišování hloubky snímků. Telefon navíc nabízí také dostatečnou kapacitu uživatelské paměti, kterou je možné dále rozšířit paměťovými kartami až na 512 GB.

Za cenu 3 999 Kč s možností dalších slev na e-shopu Huawei například za přihlášení k odběru novinek nebo v kole štěstí na stránce slevové akce je P40 lite E solidním základem pro malé školáky.

Slušná střední třída

Huawei P40 Lite | foto: Huawei

Pokud jsou nároky na telefon vašich školáků o něco větší, můžete jim v podobě Huawei P40 lite nadělit ještě čtvrtý modul fotoaparátu, který je určen k pořizování makrosnímků, výrazně výkonnější a rychlejší procesor, rychlé nabíjení nebo čtyři různá barevná provedení telefonu. Ve výbavě najdeme i 6 GB RAM a operační systém Android 10.

Akční cenovka Huawei P40 lite je 5 999 Kč. Připomeňme, že oba telefony nenabízí Google služby, ale vlastní aplikační platformu AppGallery.

V rámci akce Back to School najdete na e-shopu Huawei i další zlevněné produkty a výhodné balíčky.

Specifikace P40 Lite a P40 Lite E:

Total
0
Shares