FreeBuds 3i

Huawei kutí bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i. Máme pro vás první informace

  • Kromě smartphonů P50 připravuje firma i nová bezdrátová sluchátka
  • Mají se jmenovat FreeBuds 4i. Lákat mají na aktivní potlačení okolního hluku i zajímavou cenu

S nástupem nového roku se začínají poodkrývat plány společnosti Huawei. Nejenže firma pracuje na nových top smartphonech série P50, ale zákazníkům nabídne i nová bezdrátová sluchátka. Ty se mají jmenovat FreeBuds 4i a pokud mají zahraniční média pravdu, tak nabídnou aktivní potlačení okolního hluku (ANC) a design, který perfektně padne do ucha.

Podle zákulisních informací získala sluchátka FreeBuds 4i certifikáty od organizací GS Fimko, MIIT a operátora Indonesia Telecom. To naznačuje, že jejich uvedení na trh není daleko, byť žádné konkrétní datum zatím nezaznělo.

Dotykové ovládání a funkce ANC

FreeBuds 4i budou špuntová sluchátka, která nabídnou potlačení okolního hluku (ANC) a zřejmě i design podobný AirPods Pro. Co se funkcí týče, tak budou stavět na loňském modelu FreeBuds 3i. Mohla by tak přinést dotykové ovládání pro přehrávání/pozastavení hudby, procházení skladeb a dokonce i zapnutí/vypnutí funkce ANC, kdykoli je to potřeba, a to pouhým klepnutím na tělo sluchátek. Pouzdro, které poslouží pro uložení FreeBuds 4i a jejich dobíjení, bude možné dobíjet pomocí USB-C konektoru. O bezdrátovém nabíjení nemáme žádné informace. Ale není vyloučeno, že ho sluchátka nakonec budou podporovat.

Cena?

Zvěrem dodejme, že FreeBuds 3i vstoupily na českém trhu do prodeje za cenu 2 799 Kč s DPH. Za podobnou cenu by se mohly prodávat i nové FreeBuds 4i.

Total
1
Shares