Huawei FreeBuds 3i jsou cenově dostupná sluchátka s aktivním potlačením hluku

Huawei představil zbrusu nová bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i. Jedná se o špuntová sluchátka, která nabízí potlačení okolního hluku (ANC) a mají design podobný AirPods Pro. Cena by neměla přesáhnout 3 tisíce korun. Potěší zvýšená odolnost podle normy IPX4.

Huawei FreeBuds 3i se spoléhají na 10mm dynamické měniče a dva mikrofony směřující ven, které jsou určeny k detekci a snížení hluku větru a okolního hluku, a to dle výrobce až o 32 decibelů. Třetí mikrofon směřující dovnitř pak zlepšuje kvalitu zvuku během hovorů.

Kromě toho jsou FreeBuds 3i odolné vůči potu a vodě podle třídy ochrany IPX4. Jedno nabití baterie by mělo stačit na 3,5 hodiny provozu sluchátek. Prostřednictvím nabíjecího pouzdra je možné provést až čtyři nabíjecí cykly a dostat se tak až na celkových 14,5 hodiny poslechu hudby. V případě telefonních hovorů pak na 10,5 hodiny, anebo také na 2,5 hodiny volání.

FreeBuds 3i | foto: Huawei

Pod taktovkou Kirinu A1 a Bluetooth 5.0

Pěkné oválné pouzdro bohužel nelze dobíjet bezdrátově, jako v případě klasických FreeBuds 3, ale jen pomocí USB-C konektoru, tedy prostřednictvím kabelu. Pro připojení k jiným koncovým zařízením se jako rozhraní používá Bluetooth 5.0. Mozkem „špuntů“ pak je čipová sada Kirin A1, která je speciálně vyvinuta pro sluchátka a nositelnosti.

FreeBuds 3i míří na trh v bílé variantě. Oficiální cenu a dostupnost pro český trh u výrobce momentálně zjišťujeme. Spekuluje se však o částce kolem 3,5 tisíce korun.

zdroj: Caschysh Blog

Total
10
Shares