Jak nainstalovat populární Google služby do telefonů Huawei

Huawei bez Googlu? Návod, jak nainstalovat chybějící aplikace (Instagram, YouTube, TikTok)

  • Máme pro vás návod, jak do nových telefonů Huawei a Honor dohrát chybějící služby od Googlu
  • Metoda Googlefier je velmi snadná a zvládne ji úplně každý

Společnost Huawei to už přes rok nemá vůbec lehké, což asi zaznamenal každý. Firma se ocitla na sankční listině Spojených států a nesmí proto používat služby Google Mobile Services, a tedy populární aplikace jako Obchod Play, Gmail, Youtube nebo Google Fotky, ve svých noviných telefonech a tabletech.

Nové smartphony tak na trh vstupují s velkým hendikepem, protože alternativa Huawei AppGallery je teprve v plenkách a než se dostane na požadovanou úroveň, bude to pár let trvat. Pokud však i přesto plánujete nákup špičkových Huawei P40P40 Pro nebo Huawei Mate 30 Pro či Mate 40 Pro, máme pro vás návod, jak Google služby do telefonů snadno dohrát.

Celý postup není ani poměrně dlouhý a ani příliš složitý. Pokud uspějete, což ně vždy musí být pravidlem (často je důvodem vyšší verze firmwaru, v tom případě doporučujeme, abyste udělali tzv. downgrade – jak na to najdete ZDE), získáte přístup do Obchodu Play a tedy všem aplikacím, jaké nabízí ostatní telefony (včetně těch starších od Huawei/Honoru). Jedinou nefunkční službou zůstává placení skrze Google Pay.

Pořádněte si to rozmyslete

Ještě než se pustíte do „hackování“, tak mějte na paměti, že vše provádíte zcela na vlastní zodpovědnostAutor návodu ani provozovatel webu fonetech.cz nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které na vašem smartphonu či v softwaru mohou vzniknout. Instalací neautorizovaného a neoficiálního software se rovněž vystavujete bezpečnostnímu riziku.

Videonávod

Total
0
Shares