Huawei Watch 3

Huawei bere trh chytrých hodinek útokem, v ČR nebývale roste

  • Huawei posiluje na trhu s nositelnou elektronikou
  • České republice rostl meziročně o 354 %

V meziročním srovnání vzrostly dodávky wearables Huawei v České republice o 354 %. Vyplývá to z tiskové zprávy výrobce. Studie také ukázala, že spokojenost a loajalita jeho zákazníků se stále zvyšuje – během prvních čtyř měsíců roku vzrostla míra NPS o 15 bodů. Společnost si proto slibuje velmi dobré výsledky i od nejnovější série hodinek Watch 3.

Huawei hlásí meziroční růst tržeb

Zatímco celý trh s nositelnými výrobky meziročně roste, podle zprávy International Data Corporation (IDC) byl Huawei v prvním čtvrtletí roku 2021 jedinou společností, která překonala objemy dodávek z konce roku 2020. Úspěšný rok společnosti byl rovněž zdůrazněn meziročním nárůstem dodávek nositelných zařízení o 67 % v zemích střední a východní Evropy. V České republice pak společnost dosáhla meziročního nárůstu 354 %.

Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro | foto: vlastní

Nová laboratoř

Průzkum provedený Huawei pomocí nástroje Net Promoter Score dále ukázal, že věrnost zákazníků nositelných zařízení Huawei se neustále zvyšuje a za poslední čtyři měsíce vzrostla o 15 bodů (ze 42 bodů v lednu 2021 na 57 v dubnu téhož roku). Úspěch čínského výrobce není  žádná náhoda. Huawei dlouhodobě intenzivně investuje do technologických inovací a výzkumu. Nově otevřená laboratoř Health Lab kombinuje dvě zóny: experimentální oblast pro testování spolehlivosti všech chytrých wearables, a experimentální oblast vybavenou více než 20 typy špičkového vybavení pro výzkum a vývoj.

Dopomoci k dalším skvělým výsledkům by společnosti Huawei měla i nejnovější série hodinek Huawei Watch 3. Huawei Watch 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, Watch 3 Brown za 10 499 Kč, Watch 3 Pro Brown za 10 999 Kč a Watch 3 Pro Titanium za 15 999 Kč. Při objednávce do 25. července navíc k hodinkám získáte bezdrátová sluchátkaFreebuds 4i jako dárek.

Total
0
Shares