Huawei AppGallery

Huawei AppGallery má nový design. Objevování aplikací ještě nikdy nebylo zajímavější

  • Huawei představil v Evropě zcela nové rozhraní služby AppGallery, které uživatelům smartphonů nabízí nový způsob objevování tisíců aplikací i her
  • Virtuální obchod má nyní vylepšenou přehlednost a lokalizovaný obsah, což potěší všechny uživatele
  • S nimi teď navíc budou v bližším kontaktu také vývojáři služeb

Objevujte nepoznané

S využitím uživatelských zkušeností se společnost Huawei při vývoji zcela nového uživatelského rozhraní AppGallery zaměřila na interaktivní objevování. V praxi to znamená, že aplikace od nynějška působí ještě atraktivnějším dojmem díky nápadným vizuálním prvkům, doplňkovému digitálnímu obsahu a rychlejšímu zasvěcení nových uživatelů v několika jednoduchých krocích. Viditelnost a propagace aplikací je teď uživatelsky mnohem vstřícnější.

Například na startovní stránce „Novinky“ nyní najdete aplikace prezentované ve formě přehledných karet. Uživatelé tak nejen snáz najdou výběr aplikací a her vybraných přímo týmem AppGallery, ale získají také mnohem relevantnější obsah, včetně článků, odborných průvodců a recenzí. Doporučené karty byly rovněž aktualizovány, aby se daly posouvat shora dolů, z nových příspěvků na starší, což zvýší uživatelský komfort.

AppGallery
AppGallery v novém | foto: Huawei

V novém rozhraní najdete na stránce „Novinky“ také záložky „Campaign“ a „Gift“, jedny z nejoblíbenějších funkcí aktivních uživatelů. Karta „Campaign“ nabízí propagační akce včetně Lucky Draws, nabídek Cashback a výzev k získání odměn, přičemž většina z nich je lokalizována, což přináší zvýšenou interaktivitu s uživateli.


Psali jsme: Exkluzivní rozhovor s šéfem českého Huawei. Chceme být lídrem trhu se smartphony, říká


Sekce „Gift“ umožňuje uživatelům zdarma načítat položky od vývojářů aplikací výměnou za stažení nebo přihlášení k jejich aplikacím. Dárky mohou zahrnovat i bezplatné prémiové služby po stanovenou dobu nebo další kredity, které se dají využít ve hrách a jsou zároveň skvělou pomůckou pro vývojáře.

Bohatství v digitálním obsahu

V souladu se záměrem Huawei poskytovat aplikace s podstatným lokálním významem bude nová AppGallery s pomocí redaktorů sledovat místní trendy a potřeby.  Mezi prémiové aplikace v AppGallery patří například aplikace pro on-line vyučování Kahoot, aplikace pro volání a zasílání zpráv Viber nebo asistent městské mobility

AppGallery v současné době nabízí 18 různých kategorií aplikací, včetně her, sociálních sítí, zábavy, vzdělávání, zpráv a článků, fotografií a videí, jídla a pití, dopravy a jízdenek, nakupování a dalších nástrojů.

Nová verze AppGallery se od dnešního dne, tedy od pondělí 18. ledna, objevuje v celé Evropě ve vybraných zemích včetně České republiky. Pro dostupnost nové verze AppGallery je nutné mít verze aplikace 6.0.2 (z října 2020), nebo 11.0.2 (z prosince 2020).

Total
3
Shares