Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro mají super funkce. Naučíme vás je používat

  • Honor Watch GS Pro dostaly další užitečné funkce
  • Nově se naučily, jak odstranit vodu z reproduktoru
  • Nabízí také možnost uzamknout obrazovku a mnoho dalšího

Na konci ledna doputovala na chytré hodinky Honor Watch GS Pro zásadní aktualizace. A přinesla toho požehnaně. Uživatelé získali možnost uzamknout (zapinovat) obrazovku, nové je zobrazení příchozích zpráv během monitorování sportovních aktivit, zajímavá je rozhodně funkce odstranění vody z reproduktoru a radost udělá také předpověď počasí na 7 dní dopředu!

Watch GS Pro odstraní nežádoucí vodu z reproduktoru

Po instalaci updatu11.0.4.6 zaujmou Watch GS Pro novou funkcí odstranění vody, která se může dostat do mikrofonu nebo reproduktoru, např. během plavání nebo při slejváku. Naleznete ji v nastavení pod názvem „Odčerpat.“ Stačí ťuknout na ikonku a spustí se tón o vysoké frekvenci, který rozvibruje membrány repráčku, a tak pomůže vypuzení vody ven z hodinek.

Další novou vychytávkou je možnost uzamknout obrazovku/displej Watch GS Pro. Po nastavení kódu „PIN“ se smartwatch automaticky uzamknou pokaždé, když je sundáte z ruky. Pokud hodinky ztratíte, případný nálezce se tak nedostane k vašim datům.

Zobrazte si zprávu i během sportování

Aktualizace přinesla také plovoucí okno, které zobrazí notifikaci o příchozí zprávě, a to i během režimu monitorování jakéhokoliv sportu – zatímco „bušíte“ v posilovně nebo běháte v lese, zůstáváte stále v obraze. Nově Watch GS Pro zobrazí také hodinovou předpověď a předpověď na 7 dní dopředu.

Všechny novinky pro Watch GS Pro jsme pro vás shrnuli v našem nejnovějším videu. Podívejte se:

 

Total
7
Shares