Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro a MagicWatch 2 mají nové vychytávky

  • Chytré hodinky Honor Watch GS Pro a MagicWatch 2 (46 mm i 42 mm) mají nové funkce
  • Těšit se můžete na možnost uzamčení obrazovky, zobrazení příchozích zpráv během monitorování sportovních aktivit, funkci odstranění vody z reproduktoru nebo předpověď počasí na 7 dní dopředu!

Honor Watch GS Pro: Odstraňte nežádoucí vodu z reproduktoru

Outdoorové hodinky Watch GS Pro se vyznačují voděodolností až do hloubky 50 metrů. Nově přichází se super funkcí odstranění vody, která se dostane do mikrofonu nebo reproduktoru např. během plavání. Funkci naleznete v hodinkách pod názvem „Odčerpat.“ Ta spustí tón o vysoké frekvenci, který rozvibruje membrány reproduktoru, a tak pomůže odstranění vody z hodinek.

Uzamknutí obrazovky

Další vychytávkou je možnost uzamčení obrazovky u Watch GS Pro. Po nastavení kódu „PIN“ v menu se hodinky automaticky uzamknou vždy, když je sundáte z ruky.  Nejenže při případné ztrátě nálezce neuvidí vaše osobní údaje, ale bez znalosti kódu nebude schopen hodinky resetovat a tedy ani používat.

Zobrazte si zprávu i během měření sportovní aktivity

Možnost upozornění na příchozí zprávy během monitorování sportovních aktivit je tady! Nová aktualizace s sebou přináší plovoucí okno, které zobrazí notifikaci o příchozí zprávě společně se jménem a částí textu, a to i během režimu monitorování jakéhokoliv sportu. Po kliknutí na notifikaci se zobrazí celá zpráva. Zjistíte tedy, kdo se vás snaží kontaktovat, aniž byste museli ukončit měření svého výkonu.

Honor MagicWatch 2 (46 mm a 42 mm): Ciferníky s widgety a předpověď počasí na 7 dní dopředu

Také oblíbené hodinky MagicWatch 2 se dočkaly nových aktualizací. U vybraných ciferníků můžete nově přidat na úvodní obrazovku ikony svých oblíbených funkcí. Tyto vybrané funkce budete tedy mít doslova jen jeden klik od spuštění! A co víc, tyto chytré hodinky nově také předpoví počasí (zobrazují hodinovou předpověď a předpověď na 7 dní dopředu).

Total
7
Shares